Добра всем!• 26 ноября 2023
Стрес, багато роботи, сон по 3 год. Як виглядати нормально і вижити)?
Важкий період, багато розумової, не фізичної роботи, дедлайни, стрес, сплю по 3 -4 год. на добу, як загнаний кінь. Як підтримати організм, якось відновлюватись і які порадите експрес методи щоб нормально виглядати, коли треба вийти на люди?
Natal_ka91• 26 ноября 2023
Контрастний душ щоб прокинутися і нормально функціонувати, хоча зараз хочеться просто теплого душу))
патчі для очей, маски) Спати багато на вихідних, зараз такий період який треба просто пережити.
Папина дочка• 26 ноября 2023
Никаких. Сон и отдых. Организм последние силы тратит на бодрствование, а вам ещё выглядеть надо нормально?
МЧСница• 26 ноября 2023
Добре харчуйтеся, вживайте підвищену норму білка, приймайте вітаміни групи В і Д. І при найменшій нагоді куняйте
Ну і якісна косметика: зволожуйте шкіру
Сама собі лікар• 26 ноября 2023
У мене теж зміна роботи, усі ці думки... Виснажилася за місяць сильно((. Але це тільки початок 😢. Бо у бухгалтерії немає відпочинку, бо усе в голові, наче не можливо переключитися. Волосся випадає, шкіра суха, очі втомлюються. У вихідні хочеться спати до обіду, і займатися якоюсь дурньою, а не стояти на кухні. Ще і дитина хворіє, чоловік працює днями. Раніше прийти в норму допомагали вітаміни Квадевіт. Зараз шлунок їх не сприймає. Стараюся їсти фрукти, овочі, каші, кисломолочне. Без цих продуктів немає діла)).
Апрель Ивановна• 26 ноября 2023
Спать.
Почитайте, что может произойти с мозгом и организмом без сна полноценного. Иммунитет первый сбоить начнет. И еще у вас умственная деятельность в приоритете… Вы какой совет ждёте? Смузи из сельдерея и Орехов восстановит ваш жизненный баланс и облегчит мешки под глазами?) или медитируйте 2мин а день и можете не спать?.. ну правда..
Апрель Ивановна• 26 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Ой, бухгалтерия везде перманентно самая занятая, тип, день нормируйте и не будет вам проблем. Работаете до 18, значит, в 18.01 вы уже в лифте домой спускаетесь. Переработка не всегда история о нехватки времени, часто еще она о не тех приоритетах в раб время (я не о вас, а в целом) или еще у нас любят: главное, первым не уйти, а то как-то некрасиво. Некрасиво, когда ты не справляешься в теч дня, а не сидишь ждешь, за кем уйти в 18.30.
кнопкодав• 26 ноября 2023
Що за робота така? Майте на увазі, в стресі, без достатнього сну може відбити короткострокову пам´ять.
Замулена ріка• 26 ноября 2023
Нормальне харчування, вітаміни, заспокійливі, бо нервова система буде прям нервова