Добра всем!• 26 ноября 2023

Стрес, багато роботи, сон по 3 год. Як виглядати нормально і вижити)?

Важкий період, багато розумової, не фізичної роботи, дедлайни, стрес, сплю по 3 -4 год. на добу, як загнаний кінь. Як підтримати організм, якось відновлюватись і які порадите експрес методи щоб нормально виглядати, коли треба вийти на люди?
Natal_ka91• 26 ноября 2023
Контрастний душ щоб прокинутися і нормально функціонувати, хоча зараз хочеться просто теплого душу))
патчі для очей, маски) Спати багато на вихідних, зараз такий період який треба просто пережити.

Щира українка• 26 ноября 2023
Тільки сон. Нічого іншого людство не винайшло.
Папина дочка• 26 ноября 2023
Никаких. Сон и отдых. Организм последние силы тратит на бодрствование, а вам ещё выглядеть надо нормально?
МЧСница• 26 ноября 2023
Добре харчуйтеся, вживайте підвищену норму білка, приймайте вітаміни групи В і Д. І при найменшій нагоді куняйте
Ну і якісна косметика: зволожуйте шкіру
Gvenna• 26 ноября 2023
Така ж фігня зі сном. Бажаю, щоб цей період закінчився якнайскоріше.
Сама собі лікар• 26 ноября 2023
У мене теж зміна роботи, усі ці думки... Виснажилася за місяць сильно((. Але це тільки початок 😢. Бо у бухгалтерії немає відпочинку, бо усе в голові, наче не можливо переключитися. Волосся випадає, шкіра суха, очі втомлюються. У вихідні хочеться спати до обіду, і займатися якоюсь дурньою, а не стояти на кухні. Ще і дитина хворіє, чоловік працює днями. Раніше прийти в норму допомагали вітаміни Квадевіт. Зараз шлунок їх не сприймає. Стараюся їсти фрукти, овочі, каші, кисломолочне. Без цих продуктів немає діла)).
Апрель Ивановна• 26 ноября 2023
Спать.
Почитайте, что может произойти с мозгом и организмом без сна полноценного. Иммунитет первый сбоить начнет. И еще у вас умственная деятельность в приоритете… Вы какой совет ждёте? Смузи из сельдерея и Орехов восстановит ваш жизненный баланс и облегчит мешки под глазами?) или медитируйте 2мин а день и можете не спать?.. ну правда..
Апрель Ивановна• 26 ноября 2023
Ответ дляСама собі лікар
Ой, бухгалтерия везде перманентно самая занятая, тип, день нормируйте и не будет вам проблем. Работаете до 18, значит, в 18.01 вы уже в лифте домой спускаетесь. Переработка не всегда история о нехватки времени, часто еще она о не тех приоритетах в раб время (я не о вас, а в целом) или еще у нас любят: главное, первым не уйти, а то как-то некрасиво. Некрасиво, когда ты не справляешься в теч дня, а не сидишь ждешь, за кем уйти в 18.30.
beril_он• 26 ноября 2023
кофе, душ, энергетики

кнопкодав• 26 ноября 2023
Що за робота така? Майте на увазі, в стресі, без достатнього сну може відбити короткострокову пам´ять.
Замулена ріка• 26 ноября 2023
Нормальне харчування, вітаміни, заспокійливі, бо нервова система буде прям нервова
user771• 26 ноября 2023
Взяться за ум, и, дать себе отдых. Это Вам сейчас, нужно аж немогу, до тех пор пока здоровье не даст сбой, а оно не железное. Поверьте.