Библиотекарь• 26 ноября 2023
Японська дієта
Нічне вітання панянкам та панночкам! Хто сидів на японській без сольовій, як часто і +-дієти, не пошкодуйте довіду, поділіться враженнями, як вам?
Lanaamsterdama• 26 ноября 2023
Я років 15 назад теж гарно скинула на цій дієті. І теж довго тримався результат.
Зараз мені 46 і вже боюсь швидкого сбросу ваги, бо все повертається швидко. Метаболізм вже інший
Цветов Мне срочно• 26 ноября 2023
За 14 днів схудла на 11 кг , початкова вага була 78 кг. Після схуднення довго тримався результат ,але після дієти я ще якийсь час не їла хліба , солодощів.
Библиотекарь
• 26 ноября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Класс, бужєжем пробувати хначить
Библиотекарь
• 26 ноября 2023
Ответ дляКарина250
А что это за диета?
Без солі і цукру, але я б сказала збалансована, розроблені меню на 14 днів
Библиотекарь
• 26 ноября 2023
Ответ дляКарина250
Вы были голодными во время диеты ?
Я під час короткострокових дієт себе налаштовую так, що особливо не голодна, мені важко еєна це питання відповісти
Свій варік• 26 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Що ж там таке??? дайте посилання. Цукру і солі і так не їм.. мені б 5 кг скинути..
Свій варік• 26 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Якщо це ця дієта, то це жах. Пипець метаболізму
Библиотекарь
• 26 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
Вона, а чого ппц?
Свій варік• 26 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Вона, а чого ппц?
А що в ній поживного? Їжа одноманітна, дуже бідне меню
Библиотекарь
• 26 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
Я перепробувала шт 5 дієт, і цій меню збалансоване на мою думку