Свекруховна• Изменено 26 ноября 2023

Жлобская чёрная пяиница

Магазины вам не стыдно?
Громкие кричащие вывески про скидку аж минус 10% на всё) ну спасибо, что не 5%

Или 20% на третий товар в чеке
Вот это невиданная щедрость
Не скажу, что все такие, но это жлобство просто позор
Дверной_Проем• 26 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Ну то у нас все прекрасно. І допомога заходу не потрібна. А то дотують і дотують. І війна нам не заважає розвиватись, ввп зростає.
Ми з Вами живемо в якихось різних Українах
Я вам факт написала. Живемо в одній ми з вами Україні де є війна і паралельно купівля дорогих автомобілів з Європи
В кого тако було• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
И что, уборщицы и кассиры АТБ пересели в новые авто?
Или кто в войну покупает виллы и дорогущие иномарки из салона?
Та ясно кто. Но вас не поймут
Дверной_Проем• 26 ноября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Свідки 95 кварталу
derf• 26 ноября 2023
Я вчера писала за резерверд 40 скидки продавець сказал на ценнике красный кружок выбираем меряем платим на кассе полная цена две разные модели джинс продавцы такие а мы не причем,администратор виноват.возврат все убежали ждём продавца 15 минут прибежала дала заяву заполняем отойдите дайте людей рассчитывать хамят хотела жалобу написать сказали на сайте писали на сайт там отморозились магазины к ним не причем.эти модели на сайте скидка 40 действует в итоге нервы.потраченое время.осадок больше в резерверд не пойду благо скоро будет зара .реально скидки работали де факто.
derf• 26 ноября 2023
Опять в том же де факто девочки помогли искали нужные модели размер
В кого тако було• 26 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Це не стосується чорної п’ятниці і дрібного та середнього бізнесу. Я працюю в сфері нерухомості, то квартири багато купують ті, хто отримав гроші за воїна, що загинув. Крім того рівень розкладання держ грошей, який суттєво зріс за війну, дозволяє певній категорії придбати не один автомобіль. Але це не означає що бізнес може робити шалені знижки на чорну п’ятницю. Бізнес суттєво просів. Аграрії до прикладу йдуть з ринку масово, багато товарів зараз заблоковані на кордоні, підприємці несуть збитки. І це далеко не все
derf• 26 ноября 2023
Да и я думаю что ценник с красным кругом специально приклеили а вдруг будут брать несколько позиций и не заметят потом приезжать возвращать лень
ОливьЕЖечка• 26 ноября 2023
Я уже жду когда это закончится, достала везде эта реклама
В кого тако було• 26 ноября 2023
Ответ дляderf
Человеческий фактор
ОливьЕЖечка• 26 ноября 2023
Или просто цену оставили ту же, но якобы скидка
derf• 26 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Человеческий фактор
Две разные модели джинс 2 кружочка красные и не одни не сработала скидка я думаю специально
derf• 26 ноября 2023
Цена 1799 на сайте со скидкой 40 в магазине кружок есть скидки нет
Чумачечая Весна• 26 ноября 2023
Ну ось і чорна пʼятниця…
Для когось вона буде справді чорною.
Сьогодні загине чийсь син, батько, брат, чоловік, сестра, дружина, мама чи донька.
А хтось придбає чергову непотрібну поєбєнь зі знижкою 40%.
Не тому, що ця поєбєнь стала раптово тому «комусь» потрібна.
Просто знижка 40% стане знижкою 50% вже у січні.
Але ж у нас війна - тож до січня можна і не дожити.
Хоча, в принципі, можна дожити і до лютого.
І тоді можна купити навіть дві непотрібних поєбєні, але вже зі знижкою 60%.
Головне не забути слова-обереги:
«Віримо у ЗСУ» і «Дякуємо ЗСУ!»
Стоїш у заторі перед шопінг-молом, то запость собі у сторіз:
«Дякуємо ЗСУ за наш спокійний шопінг!»
Підняв келих просеко із колегами по роботі у новому затишному італійському ресторанчику, то не забудь повідомити всьому світу, що ти пʼєш сьогодні не просто так - а з твердою вірою у ЗСУ!
Комусь сьогодні від ворожих обстрілів відірве руку, але ж не тобі… бо саме тобі якраз вдалося відірвати нові джинси!
Останні! По знижці! І саме твого розміру!
Шкода тільки, що немає турнікетів від Balenciaga чи ефпевішок від Apple!
Та й селфитися в ліфті чи в туалеті на Мавік якось незручно…
В той же час… безумовно, бійці кожного фронту заслуговують на своє професійне свято.
Таке як сьогодні.
Чорна пʼятниця - День Героїв економічного фронту.
Боже вбережи від підробок під бренди та відсутності розмірів!
Бо ж треба кожен день жити як останній.
Особливо коли для когось іншого - це буде дійсно останній день…
Seehund• 26 ноября 2023
Естественно жлобство. Вчера зашла с дочкой в C&A, 20% скидка на все, кофта стоит 19,99. Иду на кассу, мне говорят у нас скидки от 20, это нигде не указано.)) Говорят подберите себе ещё что-нибудь, я такая нет, оплачу полную цену.))
Дверной_Проем• 26 ноября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Чому не стосується, можливо в них на автомобілі теж знижки до чорної п´ятниці.
Форточка• 26 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну ось і чорна пʼятниця…
Для когось вона буде справді чорною.
Головне не забути слова-обереги:
«Віримо у ЗСУ» і «Дякуємо ЗСУ!»
«Дякуємо ЗСУ за наш спокійний шопінг!»
Таке як сьогодні.
Бо ж треба кожен день жити як останній.
Отлично написано. Чей текст?
Корсет_на_шурупах• 26 ноября 2023
Ніколи зарплата на чорну п´ятницю не випала,то завжди її пропускаю
Бабця в мештах• 26 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
За час війни в Україні збільшився імпорт нових автомобілів з Європи на 30 %
Це з початку війни чи в порівнянні з ковідними часами?
Просериарила молодость• 26 ноября 2023
Вы за Украину не удивляйтесь, в стране война какие скидки? Вот польский популярный сайт Eobuwie я там отслеживаю некоторые модели присмотритесь к ценам внизу...и в стационарных магазинах также , скидки -50% но при покупке от 300 злотых при иэтом цена вдруг на ценнике стала выше на 50 зл. А в торговых центрах в Польше людей тьма, парковки забиты, очереди а примерку, гребут все радостно шо дурні, очереди везде. Я в эти дни ничего не покупаю принципиально, это большой на ..еб, нормальные скидки только в Сша, но там доставка выйдет в 2 раза дороже
автор Свекруховна • 26 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Это жлобство было и до войны. Но повторю, не везде. Вчера зашла в мега спорт и купила сумку пума 50% скидка.
Просериарила молодость• 26 ноября 2023
Вот скрин Польша Eobuwie
Їжак в панчохах• 26 ноября 2023
Ответ дляРву и мечу
Да, на американском сайте Томми куртка со всеми скидками 4500, у нас 10 000. В прошлом году были хорошие скидки. Свет отключали, людей в магазинах практически не было. Магазины боялись остаться с товаром. А в этом году в пятницу в той же Лавине был армагеддон. Народу море.
Покажете куртку?
Рву и мечу• 27 ноября 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Покажете куртку?
Модель Нью Йорк, мужская. Смотрите)
Їжак в панчохах• 28 ноября 2023
Ответ дляРву и мечу
Модель Нью Йорк, мужская. Смотрите)
Спасибо, взгляну.