Сегодня сержусь• 26 ноября 2023

Посоветуйте фентези

Посоветуйте, пожалуйста, совсем легкое и, главное, увлекательное фентези. ГП, ВК, ИП и Аберкромби прочитаны, это не надо)
Ленне-Рейма• 26 ноября 2023
Ведьмак, Песнь льда и огня, Темный Эльф (совсем легкое,),Девять принцев Амбера, Агентство ´Локвуд и компания

Цигарний шланг• 26 ноября 2023
Громико, цикл про відьму, читали?
Цигарний шланг• 26 ноября 2023
А що таке ГП, ВК, ИП?
автор Сегодня сержусь • 26 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Громико, цикл про відьму, читали?
Та щось мені Громико не йде, скільки не намагалася(
7_кг_рыбы• 26 ноября 2023
Брайдер и Чадович, Евангелие от Тимофея
автор Сегодня сержусь • 26 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
А що таке ГП, ВК, ИП?
Книги про Гарри Поттера, Властелин колец, Игра престолов.
Оновлена версія• 26 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Про ведьму классный цикл ) остальное мне тоже не зашло.
Дом на перекрестке - не помню автора.
Часодеи, Дарители тоже можно попробовать.
Цигарний шланг• 26 ноября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Брендон Сандерсон?
Оновлена версія• 26 ноября 2023
Вероника Иванова. Цикл Третья сторона зеркала. Первая книга «И маятник качнулся». Дальше, думаю, найдете )

Андрэ Нортон - хроники полукровок. Там три книги. Первая - Проклятие эльфов.

Цигарний шланг• 26 ноября 2023
Ще гляньте Ілларіона Павлюка
Ну не те щоб фентезі))

Але дуже цікавий автор.
Братья Капли• 26 ноября 2023
Ответ дляОновлена версія
Дом на перекрестке - не помню автора.
Будинок на перехресті - Мілена Завойчинська
Оновлена версія• 26 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Точно, дякую )
Неначасі• 26 ноября 2023
Серия МИФ Роберт Линн Асприн - чудесное юмористическое фэнтези. У меня даже муж читал, хотя он фэнтези не читает вообще
Неначасі• 26 ноября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Громико, цикл про відьму, читали?
Я тільки дочитала з тиждень тому, 3 книгу з другої половини домучала, бо не цікава, як на мене
Братья Капли• 26 ноября 2023
Автор, Хроніки Амбера Желязни - серія, з якої почалась моя любов до фентезі.
Хроніки дивного королівства Ольги Панкеєвої - легка цікава серія, з гумором, реально захопливе чтиво.
Шаман Махан Маханенка - літрпг, прикольне.
Світ Вальдіри Дема Михайлова - літрпг, цікаве.
Natkash• 26 ноября 2023
Щось з Дяченків може?
Божий одуванчик• 26 ноября 2023
Урсула Ле Гуїн має вам зайти, судячи з того, що ви читали
Цикл про Середземномор´я
Наша взяла• 26 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
Як на мене, то в тієї ж направленості: цикл ’Світ за великим туманом’, ’Тінь’ (автор: Жильцова) та трішки легша, але мені було цікаво: ’Академія стихій’.
Братья Капли• 26 ноября 2023
Ответ дляНаша взяла
Та там цілий підрозділ ’жіночого фентезі’ - і Громико, і Завойчинська, і Жильцова, і найяскравіший представник напрямку - Єлена Звьоздна. До речі, її серія ’Академія проклять’ та пов´язані з нею ’Світи хаоса’ - дуже непогані.

Наша взяла• 26 ноября 2023
Ответ дляБратья Капли
А, так, ´Світи хаоса´ також цікаво.
Я люблю такі книжки слухати. Читати - то занадто, а, от, під прибирання/готування чи наніч як казочку в дитинстві - гарно заходить )))
Вподобайден• 26 ноября 2023
Брендон Сандерсон, цикли ’народжений туманом’ та ’архів (хроніки) буресвітла’
ім´я вітру Патріка Ротфуса (але автор третю книгу щось ніяк не пише)
Дюна Френка Герберта
плюс за Ле Гуїн, і ще можна спробувати Робін Гобб (особливо цикл про живі кораблі)
з того, що важкувато починала, але далі дуже втягувалася:
-цикл Колесо часу, якщо надовго ))) перша книжка-трохи як наслідування ВК, далі - значно жвавіше і цікавіше, подобається, як вибудувана система магії
-тед уільямс ’орден манускрипту’, на диво друга трилогія жвавіша за першу, остання книга має вийти наступного року