Пффф 100%• 26 ноября 2023
45 размер в 12 лет мальчику это норм?
Привет, собственно и весь вопрос, рост около 160 см, и вот обувь уже взяли 45 размер, 12 лет в феврале. Задумываюсь а какой размер дальше? 😅
Простецкая• 26 ноября 2023
Моєму 13, нога 43. Зріст зовсім й не високий-167
В старшого нога 45-46 проблемно купити взуття, 16 років
Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
14 років
180 см зріст
Нога 41 розміру
180 см зріст
Нога 41 розміру
Супер. Повезло Вам. Я так хотіла, щоб 42-43 і зупинилась. Так важко 46 знайти
Пошаманю• 26 ноября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ой, авторе. На минулому тижні купувала доньці 9,5 років зимові...40 розмір.
Так,нога дуже вузька, з низьким підйомом. Купити майже неможливо. Бо в дитячих ростовках такого розміру,немає. А дорослі ширші.
Суперфит в дитячому до 40
Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Моемум12, рост 186, размер 47, вес 80
Ходили к врачу, делали снимок кисти. Сказал уже почти все, больше расти не будет, может 2-4 см
Де ви берете взуття? Які марки?
Кашка-маняшка• 26 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Моемум12, рост 186, размер 47, вес 80
ого вес...
Светка-пипетка• 26 ноября 2023
Ответ длязаварний look
Пума на вузьку ногу.
Кстати да, не носила кроссовки, а тут понадобились в спортзал и перемеряла разных брендов и Пума самые узкие оказались, но мне как раз и надо было узкие. У знакомого парня узкая нога, тоже Пума подходит.
заварний look• 26 ноября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
У мене теж вузька, ще й розмір маленький. А у дітей широка і великі розміри. 38-11 років, 43- 14. То їм пума не підходить. Купила доньці колись років у 5. І тоді зрозуміла, що не підходять. Син найк любить.
У мене травмована нога, то лише у фірмових кросівках можу ходити.
Голубец• 26 ноября 2023
Ответ дляПффф 100%
Спасибо за ответ! Это генетика что такой рослый?
Да я тоже высокая
Вот Она Я• 26 ноября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
ого вес...
А зріст? Там все велике. Але, мабуть, генетика.
Вот Она Я• 26 ноября 2023
Ответ дляГолубец
А сколько ?)
В нього і вираз обличчя доросліший. В мене сину 13 в січні, то дитина-дитиною.
Люблю ВалЄру• 26 ноября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Может 34?
да. промазала мимо кнопки.
Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляГолубец
А сколько ?)
Класний хлопчина. Дійсно, старше виглядає. Фігура хороша, зайвої ваги нема ну зовсім