ZhukOlena• 26 ноября 2023
Наєв: Війна може знову вийти за межі Сходу і Півдня, ми готуємося до цього
Наєв попередив, що, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, війна може знову вийти за межі Сходу і Півдня.
"Ми готуємося до цього. Ми будуємо оборону, ставимо міни, тренуємо наші війська", - сказав командувач.
Якесь відчуття 22 року. Ще та Безугла гавкає на Залужного. Правильно Шарп написав, слуги штани свої висушили після лютого 22 року, і починають гавкати....
Мурка в бурке• 26 ноября 2023
Город Герой Харьков первую осаду кацапами выдержал, выдержит и вторую!
genteestupida• 26 ноября 2023
Пошли они все скопом в лес по грибы .. Все гавкают и ладу от ни нет , ни от кого .
Готовить оборонные рубежи надо было с той Осени. Есть варианты всегда с какой то долей вероятности - что заморозят, и попрут дальше, как накопят. Через время.
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
Поляки забор строили.. Немцы накатали очерк, что путин через 6 лет может на Ес напасть.
А мы только решили ’ готовиться’
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Вот недавно попалось
Шел ноябрь 23, но лучше поздно , как говорится, чем никогда,
Міністерство цифрової трансформації та міністерство оборони створили спільну робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд.
Про це повідомляє Мінцифри та Міноборони.
Міжвідомча група працюватиме цілодобово за принципом «оперативного штабу», щоб виявляти проблеми в будівництві військових укріплень. Групу очолять міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та міністр оборони Рустем Умєров.
У планах — упровадити реформу щодо визначення зон відповідальності. Так, планується, що на першій лінії оборони будівництво фортифікаційних споруд здійснюватимуть військові підрозділи, а на другій-третій — цивільні органи та організації. Зокрема, Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України через залучення приватних підрядних організацій. Цю модель ще повинен затвердити уряд.
Крім того, при міжвідомчій групі вже створено волонтерську бізнес-спільноту, яка готова оперативно надавати меценатську підтримку в будівництві оборонних споруд на «найгарячіших» напрямках, зазначили в обох міністерствах.
У листопаді Кабінет Міністрів додатково виділив 12,5 млн грн для будівництва фортифікаційних споруд на східному та південному напрямку.
Valentina shop2020• 26 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
У нас давно есть стена имени яйценюка
Ответ дляLudaSHS
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Поляки проти нелегалів строїли)
Мурка в бурке• 26 ноября 2023
Ответ дляНина____
Что значит ’снова’ за границы востока и юга?
Это значит что возможны удары со всех сторон как в первые дни войны.
Ответ дляМурка в бурке
Я вроде в своём уме, но не понимаю все равно. Сейчас и все время войны разве нет ударов со все сторон? Вы ракеты и дроны имеете в виду? Я поняла, что речь идёт о сухопутном наступлении.Тогда почему сказано ’ снова’ за границы востока и юга, если были только восток и юг?
Ответ дляLudaSHS
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Нашим можновладцям важливіше встигнути набити власні кишені, поки є така можливість. Нафіга їм до чогось готуватися...
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Ответ дляМурка в бурке
Да там одни чмобики, кто там куда пойдет. Не верю. Сбегут просто. В обороне ещё могут сидеть, а наступать засцут.
Мурка в бурке• 26 ноября 2023
Ответ дляНина____
Если читать новости то удары, в том числе взаимные идут на Запорожском, Херсонском, Купянском и местами Донецкое. Луганск редко мелькает.
Мурка в бурке• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Хотелось бы в это верить, но на всяк случай нужна готовность отражать эти удары.
Мурка в бурке• 26 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Это не значит так, у них нет войска у северных областях. А на юге, запорожском застряли.
Под Авдеевкой прут( тут да
Но линии фронта и запасные линии дальше должны быть на вчера
Под Авдеевкой прут( тут да
ПО всей линии народу видно мало раз наступление не сумели развить...
Ответ дляНина____
Это Наев сказал иностранной прессе ABC News.
Смотрите зачем, он просит западную
Помощь 👀. ( ну и я оборонку надо держать готовой, конечно)
Пряма мова: ’Ми розуміємо, що зараз відбувається війна ресурсів. Російська Федерація отримує свої ресурси за допомогою Вісі зла – це Північна Корея, це Іран. А ми за допомогою наших партнерів, отримуючи від них засоби протиповітряної оборони, протистоїмо Російській Федерації їхніми ресурсами.
Треба розуміти, що скорочення допомоги дійсно вдарить по нашій обороноздатності. Але ми будемо боротися тим, що маємо’.
Технологія має вирішальне значення. Ціль, на яку за старими радянськими технологіями потрібно було витратити 100 снарядів – за допомогою західних технологій потрібно набагато менше, і вона вимірюється цифрами до десяти, тому технологія завжди переважує кількість. І я ще раз підкреслю, що ця допомога для нас дуже і дуже важлива’, – сказав Наєв.
Это не значит ’ ааааа караууул на одессу попрут, на волынь, через чернигов’
Смотрите зачем, он просит западную
Ответ дляLudaSHS
Смотрите зачем, он просит западную
Спасибо за подробный ответ))
Ответ дляНина____
Был Киев
Ответ дляLudaSHS
Вот недавно попалось
Нікагда нє било і вот апять(с)
Ответ дляLudaSHS
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Фины границу укрепляют загодя.
Балтийцы укрепляют
А мы только решили ’ готовиться’
Ну чому. Північні кордони давно готують. Тут мова не про це.
Щось глобальніше проскакує в ЗМІ. Йде якась підготовка.
Думаєш дарма Білорусь почала літаки піднімати?
Mariya Prokhorova• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Всі так думали , ви подивится 300 тис вже умогилено , а вони лізуть , що ті зомбі
На запитання ’ за що йдете воювати ’ , відповідь , за свої землі ((((
В чат рулетці , я на них надивилась , тож ’ втрачене покоління ’
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Да то там таких показывают. Не все дураки помирать не понятно за что. В самом начале они стали оптом увольняться, я тогда ржала как они в своих каналах верещали - это неправдааа. Сейчас тоже так же будет. Одно дело в обороне сидеть, другое наступать.