Забрала і не сказала• 26 ноября 2023

Як краще передати гроші в Польщу?

Усім добрий вечір, прошу поради в такому питанні: як краще отримати гроші з України в Польщі після продажу машини в Україні?
Ситуація така, свою машину, яка знаходиться в Україні, я продаю по дорученню. Довірена особа отримає гроші (12 тис. у.о.), які варіанти є, щоб отримати мені їх в Польщі? З початку війни знаходжусь тут, в Україну не виїжджала і не планую поки що їхати, а гроші хочу отримати.
Є варіант передати дальною знайомою, але це такий геморой - треба їх з Києва привезти до Львова (когось шукати, просити, платити), а потім їхати за ними у Польщі 200км. Через банк взагалі з цими обмеженнями на зняття якась дупа.
Може хтось щось підкаже дієве-робоче?
Заела_пластинка• 26 ноября 2023
Ещё и декларировать такую сумму на границе надо. А на карту положить нельзя?

Замрійлива• 26 ноября 2023
Я можу до Львова їх привезти. За 100$
Пффф 100%• 26 ноября 2023
Гривні на карту або фізично долари.
автор Забрала і не сказала • 26 ноября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
ні, не треба буде декларувати, знайома буде їхати з мамою.
може і можна на карту, але ліміти зняття готівки за кордоном добивають.
Заела_пластинка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Если полностью доверяете знакомым... А то ситуации разные бывают (Но я бы лучше сама несколько дней убила и смоталась бы за деньгами. Часть на карту, остальное налом провезти, чтоб без декларации.
Ответ дляПффф 100%
Гривні на карту або фізично долари.
що ви маєте на увазі - ’’або фізично долари’’? радите скористатись послугами знайомої з цією замороченою схемою?
Пффф 100%• 26 ноября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ні,не раджу.Знайома це знайома.
Ответ дляЗаела_пластинка
так, довіряю, у неї чоловік моряк - для неї то не велика сума))
Хитрушка-чекушка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
тоді хай вивозить, до 10 тис. євро можна везти без декларації

Хитрушка-чекушка• 26 ноября 2023
А де Ви саме в Польщі і в чому проблема поїхати?
Киця-бриця• 26 ноября 2023
Только ехать и забирать самой
Рву и мечу• 26 ноября 2023
Я больше вывозила
Но то как повезет
Возьмите кого то с собой, ребенка, например
Дама_из_рекламы• 26 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Страшно напевно їхати.
Теж не розумію в чому проблема поїхати вирішити свої питання