13чудоСВЕТА• 26 ноября 2023

Сайт answear.ua

Хочу замовити куртку на цьому сайті. Підкажіть, хто вже купував тут щось, чи відповідає дійсності товар, чи можна повернутися, якщо не підійшло. https://answear.ua/p/pukhova-kurtka-guess-zhinocha...
автор 13чудоСВЕТА • 26 ноября 2023
’повернути’

Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 ноября 2023
купляю вже років 5 постійно, все норм
Котя_люлю• 26 ноября 2023
Купую там постійно. Можна повернути, кошти вертають 21 день. Проблем не було ніколи. Повернення можна зробити на протязі 30 днів. Речі оригінальні, приходить за тиждень, півтора.
Та никада в жизни• 26 ноября 2023
Все норм ,вещи соответствуют.
Возврат есть.
vinika• 26 ноября 2023
Можно повернути. Але я просто продала одразу. Чим чекати місяць гроші від них.
Гес виявився дуже повномірним
Плекаю думи• 26 ноября 2023
Купувала.модна повернути,кошти чекала місяць після повернення.Зараз проблеми на кордоні,не знаю як бистро йде посилка,раніше 5-10 днів Міст.
SecondLeg-f4c4• 26 ноября 2023
Все що там купувала - відповідає дійсності. Повертати без проблем, тільки кошти можна чекати 3-4тижні. Ваш товар більше ніж 150 евро - потрібно буде заплатити податок, ця сума у випадку повернення товару ’пропаде’
Мошей ницца• 26 ноября 2023
Повернути? Люди вже по 2 тижні чекають і посилки не рухаються,бо кордон поляки перекрили. Ви точно хочете щось замовити і чекати до березня?
Стетоскопуло• 26 ноября 2023
Ответ дляМошей ницца
Я замовляла 15.11. Вчора отримала

Стопясят раз обсуждала• 26 ноября 2023
Ответ дляМошей ницца
мені тільки приіхало 10 дні чекала від мометту відправки з Польщі
Броніки для Моніки• 26 ноября 2023
Ответ дляМошей ницца
Мои 3 посылки из польши пришли без задержки. Так что все движется, не разводите панику.
Мошей ницца• 26 ноября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Моя навіть не рухається 6 день сьогодні. Прийдеться на Миколая купувати нові подарунки
Броніки для Моніки• 26 ноября 2023
Ответ дляМошей ницца
Это с ансвера не двигается?
автор 13чудоСВЕТА • 26 ноября 2023
Ответ дляvinika
Гес виявився дуже повномірним
Підкажіть на параметри 90/70/95 ріст 164 куртку краще С замовляти. Дякую
vinika• 27 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Думаю так, С, не більше.
Я брала Л на ОС 102, продала жіночці на наш розмір 52 з ростом під 180