ПланМаршалла• 26 ноября 2023

Крим. Камні с нєба

Вже бачили "камні с нєба" для поціновувачів рускаго міра?
Пиона• 27 ноября 2023
Матрьошки, ви зліться чи не зліться, а надувні матраси уже можете надувати, а то раптом міст впаде, як плисти до рідного берега будете?
Veselka8• 27 ноября 2023
Это не погодное бедствие.
Это специальная штормовая операция.
Люсильда.ua• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
шторм, хвилі до 9 метрів
в Євпаторії змило всі окопи на пляжі
Ото ж вони бідосі... Доведеться навесні їм знову рити рилом усі пляжі
Люсильда.ua• 27 ноября 2023
Ответ дляПланМаршалла
То хтось знає як відео вставити?
Як вставити не знаю. Але ось тут я дивлюся усі відео про реалії Криму. Ділюся посиланням:
Telegram-канал Крым.Реалии. О Крыме, из Крыма, для крымчан и не только - вы имеете право знать
https://t.me/krymrealii
Soufit• 27 ноября 2023
Ответ дляsymbol
Україна ж велика морська держава, могла напасти з моря)
Море напало))
Teonaa• 27 ноября 2023
Ответ дляrybka21
шторм, хвилі до 9 метрів
в Євпаторії змило всі окопи на пляжі
Боже боже
А як же тепер без окопів-то😱😱😱
Teonaa• 27 ноября 2023
Ответ дляE-ducate
Хоча б усі човники русняві затонули
Хоч би гавномост рухнув
Ото буде прикол, йебальники уявіть
MandarinaS• 27 ноября 2023
Месть за Каховскую ГЭС.
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляПланМаршалла
Ні, вітер зриває цеглу з будівель і все це летить вниз. Буквально ’камні с нєба’, як вони і просили
Ну нарешті дочекалися
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А навіщо вони їх там нарили на пляжі ?
Чекають ЗСУ,що як з казки Пушкіна вийдуть з моря)))
Леска• 27 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Нашла)
То хай би кораблі в бухті потримала вже
L-i-s-a-92af• 27 ноября 2023
Ответ дляuma
Я встретила где-то, что мост может не пережить стихию. Умом понимаю, что брехня, но так хочется, чтоб такое чудо произошло 😤
Треба замовляти вже бажання на Миколайчика)
Takamaka• 27 ноября 2023
А сон мой с ураганом и «цунами» в Крыму оказался «в руку».
Вспомнила подрыв Каховской ГЭС. Наверное, бумеранг таки существует, разве что прилетает не моментально.
tetnes• 27 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Напомните пожалуйста, что во сне было. Снесет мост или нет)
Takamaka• 27 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Моста не видела, к сожалению, мне там вид с гор на Ялту и море открывался))
Lena-0282• 27 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Нашла)
А мені цікаво про дерева. Лежать, бо лінь😀. Як це?
РойЛеля• 27 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Такой ветер те ракеты снесет .. не думаю что идея good .. посмотрим что там само отвалится 😎
От якби сама природа унесла міст. Ото була б дивина і радість. Просто відірвало і десь на рассеюшку привалило
natallochka• 27 ноября 2023
Це Каховське водосховище знайшло собі нове місце. Якщо слідувати закону природи, то з частиною Криму треба прощатися, це не вперше і не востаннє такий буревій в тій місцевості.
Lilipa• 27 ноября 2023
Странно, и почему мне их не жалко?
Lilipa• 27 ноября 2023
Точно! Потому что заслужили.
Jifer• 27 ноября 2023
Ой, так переживаю за них. Не за свою дитину, що в суботу прокинулась від вибухів, не за колегу, чия квартира згоріла від уламків, не за маму і родину брата в Харкові, а за цих страждальців.
VivaForever• 27 ноября 2023
дома людей жаль всеравно
YN8678• 27 ноября 2023
Ещё вчера вечером увидела видео с волнами огромными, так захотелось, чтобы Посейдон их всех утопил
Клементина• 27 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Нашла)
Щось про ’тримаю лоджию’ з ось цим асоціація
asjaua• 27 ноября 2023
Бо ми то море копали, можемо і назад зарити.
Alexandra• 27 ноября 2023
Після Каховського снилось комусь (не запам´ятала), що Красноградський край буде затоплений, тоді думали, що своє водосховище підірвуть, а тепер ясно стало
Подрысь• 27 ноября 2023
Ответ дляProbel Tochka
Эх...сейчас бы по крымскому мосту шарахнуть..
и списать все на шторм))
ol_kin• 27 ноября 2023
Ответ дляseami
Зараз скажуть, що це українці винуваті і поробили їм на смерть 😂
Золкін написав ’’не дарма ми Чорне море копали, не дарма’’
класс123-7dcf• 27 ноября 2023
Смотрела вчера Вентускай и ожидала, что там будет нечто. Давно читала кто-то писал на Советчице, что после какого-то катаклизма природного в Крыму, война пойдет на спад. Думала, может это оно, но вроде ничего сверхъестественного не произошло.
ol_kin• 27 ноября 2023
Ответ дляVivaForever
дома людей жаль всеравно
У нас там будинок, родинне гніздо мої діти там виросли, будинок +- біля епіцентру урагану і мені не шкода, я знаю, що він точно постраждає, але не шкода.