ПланМаршалла• 26 ноября 2023

Крим. Камні с нєба

Вже бачили "камні с нєба" для поціновувачів рускаго міра?
ok1904• 27 ноября 2023
Ответ дляbafusy
Не радуйтесь чужому горю и к вам оно не придет
А дивуватися подіям можна, руйнівній силі стихії?
pamidoroff• 27 ноября 2023
Удалено администрацией...
Alexandra• 27 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Краснодарський?
Так, виправило
tetnes• 27 ноября 2023
Ответ дляbafusy
Вы про крысчан? Согласна. Вернулось все радующимся нашим блєкаутам
автор ПланМаршалла • 27 ноября 2023
Ответ дляtetnes
До речі ’МИД Китая опроверг информацию о якобы планах РФ и КНР построить подводный тоннель под Керченским проливом, — МИД КНР.’
Вони як і рашисти все опровєргают... вірите їм?
автор ПланМаршалла • 27 ноября 2023
Ответ дляbafusy
Я і не радуюсь... просто згадалось про каміння з неба, а тут і воно...
coloritka• 27 ноября 2023
Ответ дляProbel Tochka
Эх...сейчас бы по крымскому мосту шарахнуть..
Саме час, кораблі відведені
tetnes• 27 ноября 2023
Ответ дляПланМаршалла
Та можливо торгуються. Якщо і будуть копати той тонель, то взамін щось собі суттєве виторгують. Але будівництво в Криму то болючі санкції від ЄС та США.
LudaSHS• 27 ноября 2023
The New York Times: На півдні України пройшов сильний зимовий шторм, який приніс ураганні вітри, рясні снігопади і спричинив значні руйнування.

Цей шторм, один із найсильніших за останні десятиліття, змив російську берегову оборону в Криму і завдав шкоди як військовій, так і цивільній інфраструктурі. Сотні тисяч мешканців зайнятих Росією територій та півдня України залишилися без електрики через ураган. Негода також створила небезпеку відриву морських мін в Азовському та Чорному морях, що ще більше ускладнило судноплавство у цих районах.

Як російські, так і українські сили повідомили про масштабні повені та руйнування у прибережних районах. Було припинено російські нафтові операції на Новоросійському терміналі, запроваджено обмеження на судноплавство у Чорному морі.

Шторм також порушив роботу комунальних служб та транспорту: понад 400 тис. осіб у Криму залишилися без електрики, порушено залізничне сполучення. На Одещині близько 150 тис. сімей залишилися без електрики, сильний снігопад призвів до перекриття доріг та значних зусиль щодо проведення рятувальних операцій.

На Запорізькій атомній електростанції стався урив основної лінії електропередачі, і для охолодження реакторів використовувалася резервна електроенергія.

Крім того, ураган вплинув на військову стратегію: українські війська зосередились на знищенні логістики Росії у зимовий період.
Семицветка• 27 ноября 2023
Ответ дляbafusy
А если горе изначально пришло из-за них к нам? Можно мы теперь в отместку их горю порадуемся? Только что смотрела как задорно в Сочи волны прямо по стенам этажного дома лупят. Благодать