Вже бачили "камні с нєба" для поціновувачів рускаго міра?
Mariya Prokhorova• 27 ноября 2023
Ответ дляЛеска
«Люди повилазили на дахи і світять ліхтариками, щоб їх помітили», — кримські тг-канали про евакуацію мешканців Євпаторії через потужний шторм. Важка ситуація у Севастополі, Сімферополі, Керчі.
Висока вода затоплює прибережні будинки, а шквальний вітер знищує все на своєму шляху: з корінням вириває дерева, металеві конструкції, зносить паркани та навіть виламує цегляні стіни.
Вже понад 500 000 споживачів з окупованого півострова лишилися без електропостачання. Зникає інтернет.
Щоб вони на тіх дахах так і сидили ще дні три !
Mrs.Ochmonek• 27 ноября 2023
Під шум стихії було б добре притомним кримцям влаштувати диверсії щодо рашистських військових там, по можливості
Ответ дляЛеска
Так им и надо. За Херсон!
Ответ длякосмея
Якась матрешка вже злу пику вліпила
Хвилюється за свої корита )))
krasotalisa• 27 ноября 2023
Ответ дляЛеска
це їм за Каховське. Українців, які там живуть звісно шкода, але ж там і кацапів багато. І то не ми, а природа.
Ответ дляrybka21
окопи на пляжі то може й дурня, ну а крім жартів, інженерно-фортифікаційна служба в них на висоті. це треба визнати. на жаль.
Видела видео в тик ток, сделали на линии фронта в Запорожской обл.под землей куча тунелей и разные помещения казармы, кухня, туалет, душ, спортзал. Везде как евроремонт, как в квартирах.
Все под землей...
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну от нащо Ви пишете, га?! Я навмисно мовчу і тримаю кулачки, раптом наші там допоможуть впасти Кримському місточку? А море і шторм допоможе.