Леплю из пластилина• 27 ноября 2023
Як же хочеться їсти
Це просто триндець Якийсь. Я не голодна якщо що. Просто хочеться, аж до ломки, щось пожувати. Вже всі яблука закінчилися. Тримаюся щоб не піти за бутербродом.
У кого бувають такі приступи, як ви їх перебиваєте?
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Жуйте капустне листя)))) або огірки
То влітку огірки.
Є квашена тільки. Але до неї ж хліба хочеться
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Жуйте капустне листя)))) або огірки
Я б ото краще того, що є вашим нікому😂
автор, яблука тільки наганяють апетит) щоб не хотілося їсти, треба плотно їсти, жири обов´язково. я як нормально поїм десь в 11-12 ранку, так до 7 вечора і не хочу, але треба з´їсти об´ємну порцію з жирами. якщо з´їм тільки яйця з овочамми - то все, через 2 години уже знову хочу
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Посмотрите на свои фото в купальнике и терпите
Ой, мене то зараз найменш може мотивувати
Света С Приветом• 27 ноября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
То влітку огірки.
І ковбаски шмат,Пийте водичку ,Ковтками
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Так і знала, то все яблука. Може наїстися сала з гірчицею і воно буде легше.
Наполеон Бонапарт• 27 ноября 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
То влітку огірки.
З салом, да?
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
І ковбаски шмат,Пийте водичку ,Ковтками
О, точно. Вода. Коли холодно постійно про неї забуваю
Ответ дляЛеплю из пластилина
передивіться харчування, я серйозно. зараз нові дослідження (років 10, не такі вже і нові), що жири дуже корисні і поправляються не від них. фрукти і солодке тільки піднімають рівень інсуліну, від чого їсти хочеться. люди темні задовбали із своїми смайлами. почитайте якісь дослідження свіжіші, ніж 50 років
Метровий сантиметр• 27 ноября 2023
Не знаю... терпеть или вкладываться в каллораж . Мне вообще шиповник помагает пить
Света С Приветом• 27 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Ну так так...І молоко колись було Пийте діти молоко-будете здорові...А зараз-ЛАКТООООЗА
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Та я їм жири. Я їх не боюся.
Глянула календар. Зрозуміла що воно. За тиждень до кд у мене такий приступ
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я за те, що всі продукти норм. Аби тільки в нормальній кількості. Без перекосів
Света С Приветом• 27 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
бо ви не живете духовно, а лише поїсти, поржати і секс.
О так...духом не потовстієш...
Леплю из пластилина
• 27 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Де той секс????? Немає 😥😥😥😥
Ответ дляСвета С Приветом
мені все життя від молока і молочки в цілому не дуже було, зробила аналіз - дійсно, повна непереносимість лактози. І взагалі по світу у 60% людей непереносимість її
Света С Приветом• 27 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Так а я про що...
ПушАпница• 27 ноября 2023
Ответ дляMarmu
все верно. это раньше демонизировали жиры что бы отвести удар от сахарной промышленности. типа сахар не вредный, а вредный жир. хотя именно сахар нужно было запретить еще 50 лет назад как того требовали исследования. но о вреде сахара запретили говорить
ПушАпница• 27 ноября 2023
Ответ дляMarmu
так изначально у человека и не было ферментов чтобы переваривать молоко. человек питался тем что убил, какой то травкой, возможно корешки какие то
ПушАпница• 27 ноября 2023
Ответ дляДева Мария
Воду пить , мне кофе полностью заменяет прием пищи . Но я не худею
а кофе вроде низя на голодный желудок