Alina-jo• 27 ноября 2023

Як реагувати, якщо вас хтось запрошує на каву?

Або проявляє інтерес? Як ви реагуєте? Як ви повідомляєте, що ви одружені? Чи як ви себе ведете? Щоб це не виглядало як «Не дивись на мене, у мене Саша є, я зашугана жінка, відійди» і навпаки, щоб інша людина не подумала, що ви вільні, налаштовані на стосунки. Особливо коли ви пересікаєтесь, з людиною, по справам, по роботі і тд
ПекельнаКрасуня• 27 ноября 2023
я не говорю что замужем пока не спросят. на кофе могу сходить если человек норм)
ну глупо как-то. вдруг человек просто пообщатся хочет а ты ’уйди, я замижня жинка’. ну и шо шо замижня - твоя ж проблема)))

Natalia Счастливые покупки.• 27 ноября 2023
Обычно я просто хорошо общаюсь с человеком и не более. Если давно знакомы то могу кофе попить, поговорить , обьяснить что я замужем, но при это не быть категоричной, если замужем то надеть паранджу и даже не смотреть на мужчин)
TATI-13f6• 27 ноября 2023
Ну якщо це просто зустріч по якихось справах , то це одне. Коли ж людина хоче з тобою якихось стосунків, то так і сказати, що я заміжня , мені це не цікаво
ПекельнаКрасуня• 27 ноября 2023
Ответ дляTATI-13f6
ну этож человек должен поинтересоваться свободна ли женщина на которую он нацелился)
Valechka-mk• 27 ноября 2023
Бежать без оглядки, дико вопя, чтобы даже не думал еще кто-то подойти)))
Атрика• 27 ноября 2023
Авторе,дякую за тему)Настрій піднявся))))Якщо Вас хтось запрошує на каву,це не означає,що завтра рагс))))Це просто кава)Нє,ну якщо Вам в лоб мовили,що буде секс,то тоді треба волати те,що Вам ближче:або -я заміжня,або,-сам нарвався)))
Lakori• 27 ноября 2023
Просто йду на каву) але спілкуюсь без якихось зайвих поглядів і таке інше, відкрито.
Всі ми знаємо, як фліртувати) і як просто поводити себе дружно.
фафелька• 27 ноября 2023
Говорю доброжелательно, что спасибо за приглашение, но я замужем, поэтому не заинтересована)
Nil admirari• 27 ноября 2023
Ответ дляАтрика
А навіщо йти на каву з чоловіком, який зацікавився вами як жінкою? В більшості випадків такі запрошення, якщо не передбачається обговорення ділових питань, означають симпатію.

ПекельнаКрасуня• 27 ноября 2023
Ответ дляфафелька
а если мужчина просто в вас друга увидел?)
Solnet• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
напомнило: уйди, с..ка. Я женатый
Luda17• 27 ноября 2023
Вообще как-то не приглашали меня на кофе по-дружески. Хотя вполне допускаю, что такое может быть. Думаю обычно ясно как кто приглашает и что хочет. Взгляды, намеки, стиль общения-все понятно я думаю
5cmhybyna• 27 ноября 2023
нашо реагувати йдеш і п´єш каву за їх рахунок
Lakori• 27 ноября 2023
А от якщо я вже бачу якісь спроби з боку чоловіка, я кажу щось типу - ой яка гарна кавʼярня, треба буде сюди з чоловіком зайти, дякую , що показав, в тебе чудовий смак)
або щось таке, щоб не в лоба, я бачу , що ти зі мною фліртуєш, але й дати зрозуміти людині, що нічого не вийде. В мене багато колег чоловіки, які запрошували на каву) з усіма все ще в чудових стосунках)
ПекельнаКрасуня• 27 ноября 2023
Ответ дляLuda17
меня приглашали. общались очень мило, но без пошлостей.
так приятно просто дружески пообщаться с мужчинами)
Атрика• 27 ноября 2023
Ответ дляNil admirari
Ой,Ви знаєте,я веду бізнес,де чоловіки інколи, люблять проявити симпатію)Через це ,спокійно відношуся до запрошення на каву)Але і скажу чесно:за кавою вирішую робочі питання) Додам,як правило , всі в курсі всіх сімейних станів)
нова_Я• 27 ноября 2023
Я не одружена, погоджуюсь
Юния13• 27 ноября 2023
Ответ дляАтрика
те що в курсі сімейних станів, це не заважає навіть жонатим сподіватися на секс
нова_Я• 27 ноября 2023
... правда після 40 і майже не запрошують. ну що ж....

Атрика• 27 ноября 2023
Ответ дляЮния13
То хай сподіваються)Мені то що??Жінка говорить так чи ні)
фафелька• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Я особо друзей не ищу))) работа - так работа.
А серьезно - людей без намерений на свидания сразу видно, там и вопрос не возникает))))
Атрика• 27 ноября 2023
Ответ длянова_Я
Так,а ну цить но!!Мені 50-і запрошують)Швиденько свою самооцінку підняли!!!
MaBka• 27 ноября 2023
Я завжди відповідаю: Дякую, мені це не цікаво!
Зазвичай ця відповідь вводить в ступор і запитань більше немає
нова_Я• 27 ноября 2023
Ответ дляАтрика
гу мені вже майже 50 Ну добре, підніму
Юния13• 27 ноября 2023
Ответ дляАтрика
так ви праві вибір за вами,але більше свій час марнується,або ви лукавите
Атрика• 27 ноября 2023
Ответ длянова_Я
гу мені вже майже 50 Ну добре, підніму
Ів нас життя тільки починається:треба ще скільки всього встигнути:з парашута стрибнути,свекрухою стати,хуйла йобнуть,правнукам розповісти,що кацапи вбивці!!!!А ви на каву не ходите)))Тряхнуть піском в нирках(я тряхнула)))
Атрика• 27 ноября 2023
Ответ дляЮния13
В моєму віці я давно не лукавлю))))
Юния13• 27 ноября 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
вы в это верите?!
Marmu• 27 ноября 2023
автор, може вони вас запрошують, щоб якісь робочі справи вирішити? пам´ятаю, як мою колегу запросив наш партнер (дуже крутий мужик) на каву і вона впала в істерику нам, що у неї ж бойфренд! Я була в шоці від самооцінки, мені було очевидно, що це по роботі. так і виявилось)
Юния13• 27 ноября 2023
Ответ дляАтрика
В моєму віці я давно не лукавлю))))
ну от і я про те, значить отримуєте задоволення )))