как тебе такое илон маск• 27 ноября 2023
а грецкими орехами можно отравиться? их чем-то обрабатывают?
ничего больше подозрительного не ела.
съела штук 10 орехов. сильные боли в животе были, рвота, температура 37.2.
или это вирус такой может быть?
как тебе такое илон маск
• 27 ноября 2023
дивно. я люблю мигдаль, кеш´ю - ці горіхи ім нормально, а з грецкими підшлункова не справилася? вони важчі для травлення чи як?
как тебе такое илон маск
• 27 ноября 2023
Ответ дляLonda___
а багато зʼїли ?)
10 штучок максимум
Инстагра_мерша• 27 ноября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ну уявiть, що бiля горiхоколки по таким гарненьким половинкам повзають великi зелененькi мухи. I це лише один варiант. Кажу ж, на виробництвi можливостей вдосталь.
Які мухи в цю пору? Коли горіхи дозрівають - мух вже немає
А вот недавно• 27 ноября 2023
Скоріш за все ви зірвали підшлункову. Можливо на голодний шлунок з´їли, горіхи дуже важкі
как тебе такое илон маск
• 27 ноября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
10 штук - це багато.
почитала що пишуть це середня норма , вже потім, коли погано стало
Инстагра_мерша• 27 ноября 2023
В чоловіка теж були проблеми після горіхів,він їх дуже любить( у нас свої) Тепер кілька штук і все
Миловидна леді• 27 ноября 2023
Орехи тяжёлый продукт
Ими легко сорвать поджелудочную
По описанным симптомам именно это и случилось
Ими легко сорвать поджелудочную
как тебе такое илон маск
• 27 ноября 2023
да, вот тоже склоняюсь к тому, что поджелудочную сорвала.
и кишечник сорвала тоже?у меня боли спастические , но не сильніе, периодически.
но диареи нет. или это поджелудочная дает боли по всему животу?
Анита -e034• 27 ноября 2023
Орехи -очень жирная еда. Их можно кушать 2-3 штуки в день. Много съели за один раз, вот Ваши органы и взбунтовались.
Шмоточницаца• 27 ноября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
То на вулицi. А звiдки така впевненiсть в фаунi примiщення, де колють горiхи? I звiдки обiзнанiсть щодо того, коли саме кололи данi конкретнi горiхи?