Мой завтрак• 27 ноября 2023

Геморагічний васкуліт у дорослого

Чи є тут хто з таким діагнозом?
Поділіться будь ласка, як і де лікувалися, у ревматолога чи іншого лікаря, чи часто васкуліт повертається, як самопочуття і т.д.
Чи знайшли причину від чого бувають рецедиви?
Я хворію ним з 17 років, зараз 41. Поки народжувала і кормила дітей, зовсім про нього забула, а на початку 2021 року як з´явився і ніяк не вийду в ремісію((
В кінці вересня напевно перехворіла ковідом і це почався якийсь жах, ноги всі в мілких червоних точках, болять сильно, вроді такого раніше і не було... Ревматолог призначила лікування і сказала треба шукати якусь причину. Якась інфекція або бактерія може постійно його давати. Я прям у відчаї((
Добра, коли сита!• 27 ноября 2023
Так ревматолог и должен искать . Но коварство ревмат.заболеваний в том, что зачастую причина на 100 % может быть неизвестна.

Чаюри• 27 ноября 2023
Є, уже не лікуюся, бо те лікування не допомагає нічого. Влітку, коли активне сонце, аскорутин пропиваю.
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Говорить треба шукати інфекцію в організмі, піду ось на гепатити спочатку здавати...
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
А є прояви якісь протягом року? У мене інколи ноги підсипало, а зараз ось уже більше місяці всі в червоних цяточках(( і болять. Раніше ніколи такого не було, що так довго не проходить.
Маурита• 27 ноября 2023
А ви часом не алергік?
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляМаурита
А ви часом не алергік?
ні, але знаю що ця хвороба може бути і від алергії. Записалася уже до алерголога, але не уявляю на що може бути аллергія...
Чаюри• 27 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
Висипка то темніє, то знов яскрава, але на холодну пору року частіше темніє, типу застарілі петехії.
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
У мене спочатку яскраво червоне, потім темніє і пропадає, десь протягом тижня, але зараз не встигає одне зійти, як з´являється нове(((
Чаюри• 27 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
Ну у мене зараз таке, вибачте за фото, на зиму як веснянки стає, влітку знову обсипає червоним, але у мене від мами, вона все життя з таким жила

автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
хм....у мене трохи не так все
Чаюри• 27 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
хм....у мене трохи не так все
Бо у Вас свіжі, мабуть.
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляЧаюри
Бо у Вас свіжі, мабуть.
у вас просто як пігментні пятнишка стало, а у мене воно сходить на ноль, не залишається нічого на шкірі
Маурита• 27 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
У мене так і не знайшли, на що алергія, видно по аналізах, що вона є. Тому перш за все п´ю антигістамінні, коли зовсім зле - телефоную лікареві і він час від часу призначає дексометазон. Але, підкреслюю, дексометазон тільки під контролем лікаря.
Ще допомагає аскорутин, детралекс і мазь троксевазин
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляМаурита
А ви у ревматолога лікуєтеся?
Маурита• 27 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
А ви у ревматолога лікуєтеся?
Ні, у моєму випадку це мультидисциплінарний підхід
Чудо в декрете• 27 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
Це генетична поломка. У дитини таке, то я багато читала наукових статей. Навіть точний ген відомий. Лікування симптоматичне.

Інфекція хронічна не дає, лише гостра чи, можливо, загострення хронічної.
Чудо в декрете• 27 ноября 2023
І там не лише ліки, а й дієта гіпоалергенна і протизапальне.
БоХатая• 27 ноября 2023
Здайте базові аналізи , вовчанка теж так може протікати
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляБоХатая
у мене куча аналізів, і все майже норма
бувають незначні відхилення, але вони не відносіться до цього захворювання
вовчанка негативна

автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Я теж багато читала, знаю що це аутоімунне захворювання, ввилікувати неможливо, але люди входять в ремісію, я теж довго в ній була, а ось зараз нічого не допомагає.
Я на гормонах уже місяць, плакеніл знову начала приймати, а покращення немає зовсім...
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляМаурита
зрозуміло, теж зараз хочу перевірити все, що може впливати на цю хворобу
Маурита• 27 ноября 2023
Ответ дляМой завтрак
Перепрошую за можливо недоречну пораду, але постарайтеся максимально знизити рівень стресу
автор Мой завтрак • 27 ноября 2023
Ответ дляМаурита
на жаль це зараз не дуже можливо зробити((
але з вами згідна, більшість хвороб від нервів
Чудо в декрете• 28 ноября 2023
Ответ дляМаурита
Це дуже доречна порада, але, на жаль, нездійсненна(((