Українська зірочка• 27 ноября 2023

Чи доводилось Вам коли-небудь працювати на касі?

Подобалась Вам така робота чи ні?
палка-копалка• 27 ноября 2023
Я такой тормоз , меня не берут
Кинг-Конгша• 27 ноября 2023
Студенткою працювала, дуже виснажує спілкування з людьми. Клієнти неприємні часто
Морковку дай• 27 ноября 2023
Да,но это не супермаркет был,а оптовый магазин.Нравилось?Нет.Но я пол жизни с деньгами работала,поэтому работа как работа
ПешитеБесАшипок• 27 ноября 2023
Так, доводилось. Але в кінотеатрі. Виснажуюча, однотипна, відповідальна робота. Я б сказала що відношення було від нейтрального до негативного. Але в теплі і не фізична. Тимчасова робота щоб заробити грошей, мене вистачило на два роки на ній, при тому що в той момент я була наскільки невпевненою в собі що не вірила що знайду щось краще.
Люблю пиво• 27 ноября 2023
В банке. Очень сложно. Напряженно. Люди разные, часто нервные. По-началу совсем сложно было. Потом втянулась.
Около года работала.
Малая еще та• 27 ноября 2023
Когда-то мне как покупателю нахамила девушка на кассе, а я ей в ответ. До сих пор стыдно. Хочу всем девушкам-кассирам здесь сказать, что вы делаете важную работу, спасибо вам!
автор Українська зірочка • 27 ноября 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
А завдяки чому ви знайшли кращу роботу?
ПешитеБесАшипок• 27 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
А завдяки чому ви знайшли кращу роботу?
Коли на роботу старшим касиром в інший відділ хотіли взяти дівчину, в якої і досвіду і розуму поменше. Зрозуміла що я просто сиджу нишком, мене і не бачать. Пішла, заявила про себе. Взяли мене.
А там такий керівник попавсь що сам на мене тиснув, що я достойна більшого ніж та робота. Дивно, але він таки вбив мені в мозок, що я достойна більшого і я через рік змінила роботу на кращу, офісну.