АБВГДейка• 27 ноября 2023

Вы уже болели ОРВИ в этом сезоне?

температура, кашель, заложенность и зуд носа, боль и отек носоглотки с потерей обоняния
Результат:
вже голосів: 61
42 (68.85%) болела
19 (31.15%) не болела
Marmu• 27 ноября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Нічого)) просто не хворію. Діти є. Теж не хворіють буває раз на рік тиждень соплі як осінні холоди починається і все. І то. В сина. А в дочки може взагалі ні разу.
вам дуже повезло, радійте!
Anastasiya-f052• 27 ноября 2023
Та й взагалі за останні два роки встигла перехворіти більше разів ніж за все життя до того. До того майже не хворіла (може разів п´ять застуда за 33 роки) а за два роки разів шість застуда і два гайморит.
Вареничніца• 27 ноября 2023
Не простуживалась и не болела ОРЗ впервые за много лет. Переехали в теплую квартиру
Like-995b• 27 ноября 2023
Я болею раз в пять лет )
Арина85• 27 ноября 2023
Хворіла , але без температури, тільки горло і нежить
Сладко-соленая• 27 ноября 2023
Ответ дляMarmu
блін, а шо так, а ви лікуєтесь? я теж раз 3 перехворіваю за рік, і то мене бісить, що жах, терзаю лікарів! у вас стресів немає? вони сильно підточують імунітет
Конечно лечусь.
Всегда так было. С младенчества.
Не болею только когда тепло.
Tasya-Natusya• 27 ноября 2023
Десь з місяць тому. Класика - горло, температура, нежить, кашель. Хворіла тиждень точно, днів 5 просто лежала.
Як міряти?• 27 ноября 2023
Болела ОРВИ, но не так тяжело. Просто был насморк и горло болело. Ребёнок из сада вирус принёс.
Вимагаю спілкування• 27 ноября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
ГРВІ ні, але застудою вже перехворіла(
такої хвороби, як застуда, не існує )))
Вимагаю спілкування• 27 ноября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
А хіба то не одне і теж? ГРВІ і затуда?
застуда, то кондер по спині пройшовся і спину застудили.
А нежить, кашель, горло - то все гостре распіраторне захворювання, яке передається від однієї особи до іншої, за вийнятком бакінфекції. Бакінфекція переда.ться облизуванням однієї ложки, а не повітряно-крапельним шляхом. Ну це на пальцях так коротко ))))
Я чітко розрізняю вірус, навіть якщо дуже слабкі симптоми. В мене піднебіння покривається дрібники крапочками червоними або горло.