Несу добро людям• Изменено 27 ноября 2023
Mark Jakobc, квітковий аромат
Дуже давно хочу купити, на них ніколи не має ціни дешевше 1400, це мені дуже дорого. Може хтось свої продає, не дорого, запропонуйте. Відливанти не буду купувати, дуже мало мл
Дама_с_коготками• 27 ноября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Яка ціна?
Но они новые,запечатанные,30 мл
Покупала в Броккарде с -51%
Несу добро людям
• 27 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Но они новые,запечатанные,30 мл
Покупала в Броккарде с -51%
Добре, в скільки оцінюєте?
Несу добро людям
• 27 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Посмотрите на Нотино.
Вже всюди дивилась, тому хочу бу
Оченьценная• 27 ноября 2023
Автор, якщо хочете можу ось такі вам подарувати, тут лишилось десь мл 10-15. А потім буде у вас можливість купите собі які захочете.
Ответ дляОченьценная
Дякую!!! Прийму з задоволенням! Буду Вам дуже вдячна! Я відкрилась