Из Кукуева я• 28 ноября 2023

Порадьте набор Лего на 11 років

Дівчатка, можливо ваш син любить лего, що цікавого є з військової техніки, сину 11. Щось дуже складне, але не дуже велике, можна не оригінал
Все будет, но потом• 28 ноября 2023
Пробачте, порадити не можу, але розкажу, що мої сини, 16 і 20 років складають неймовірні штуки просто з різних наборів, і військові машини також. ніколи у них довго не стоїть одна зібрана модель, завжди щось перероблюють. Може, Ви подивитесь в найближчому магазині на цю тему щось, і щоб деталей було багатенько. Я в знайомої купила якось лего, яке хлопцю непотрібно було, десь з 4 великих наборів, пів пакета, то мої дуже задоволені були, хоц дома запчастин 4 ящики великі є. (В основному, неоригінальні).
автор Из Кукуева я • 28 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Дякую, у нас є много кг лего, але останні рік він нічого не збирає, і у нього не хватає уяви зібрати щось круте. Тому він сам попросив набір, щоб втягнутися знову в процес)
Все будет, но потом• 28 ноября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Може з ним би пішли обирати? Я пам´ятаю, як з своїми хлопцями йшла в великий іграшковий магазин, було обговорення, показували в магазині 5 чи 6 наборів, і хлопці обирали один ’за функціональністю’. Дуже цікаво було спостерігати.
автор Из Кукуева я • 28 ноября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Я хочу замовити в інеті, але не знаю, яку серію дивитися
Банка з медом• 28 ноября 2023
Сейчас цена на Лего какая-то космическая… даже на китайский аналог. Тихо радуюсь, что моим оно уже не интересно.
Экономней всего это заказывать на Алиэкспрессе качественные аналоги.
Таракашечка• 28 ноября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
У справжнього Лего військових машин немає. Зайдіть на Чудо Острів, там Sluban чи щось таке подивіться. Якщо щось сподобатися, просто потім цю модель можна десь в інеті знайти дешевше.
Доктор Варвар• 28 ноября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Ну то технікс який небудь. Ми ж не знаємо, що з цієї серіі у вас вже є. Якщо любить супергероїв - то з їх серії. А можна ж ще архітектура...дорого, але воно дуже класне!
автор Из Кукуева я • 28 ноября 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Я ж написала, військова техніка цікава)) які супергерої))
Гл. Амурная• 28 ноября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
У Лего нет военной техники
Мой 11 летка собирает сам из разных наборов
Военная техника есть другие фирмы