Всі плани коту під хвіст. Давайте побажаємо йому не долетіти до посадки, курва.
Ответ дляRomina83
Читаю Википедию, годы производства Миг-31 - 1975-1994. Понятно, что модернизация и вся фигня, но учитывая сколько они на оборонке пи..дят, эти гребаные ведра не то что взлетать - по аэродрому кататься не должны....
Якби ж то йбн пдр із Німеччини не продавали деталі через Киргизтан, то вже б попадали
KozaNostra_I• 28 ноября 2023
Ответ дляRomina83
Учитывая данную информацию как вы можете это пояснить?
ViktoriyaM2013• 28 ноября 2023
Амінь
Хай вони там всі курвопсеси подохнуть зі своїми бляшанками
Діти в садочку тільки спати повлягались, а ці г...ни як по разкладу злітають🤬🤬🤬
genteestupida• 28 ноября 2023
Ответ дляromantica
Там купа пілотів. Але хай здохнуть усі.
Я дивилась відео про місто Свалейка (якось так), як тролять пілотів та їх родини, пишуть на під´їздах. А вони все одно літають.
Им поф деньги платят они летят ((