Крайня невістка• 28 ноября 2023
Кто ставил китайские смесители?
Хочу узнать отзывы после нескольких лет эксплуатации. Скажу сразу, у меня никогда не было дорогих брендовых, всегда Китай. Хаиба, Потато, Миксен и другие. Вот совсем претензий к ним нет или может мне так везет. До 10 лет служат нормально. Сейчас в процессе ремонта, опять купила дешевые, на сей раз Zegor. Сегодня забрала на почте, на вид добротный, красивый, тяжелый с керамическим катриджем за 800грн. И душевую колонну за 2000. Чесно говоря думала выделить тысяч 10 на это все. Но попалось такое предложение, взяла. Тема -болталка о Бюджетном ремонте. Делитесь своими впечатлениями и находками
Результат:
вже голосів:
13 (61.9%)
Ставлю Китай, без проблем
5 (23.81%)
Результат
3 (14.29%)
Китай никогда, только бренд.
Пульт от линолеума• 28 ноября 2023
У меня зегор на кухне , в ванной (ванна с душевой лейкой и отдельно раковина) с 2012 года. Все отлично.
Крайня невістка
• 28 ноября 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Класс! Я взяла для умывальника и в душевую.
Дідова баба• 28 ноября 2023
На кухне китайский за 400грн. 3 года без нареканий. Покупался срочно, чтобы временно заменить поломавшийся.
Свисток ля-минор• 28 ноября 2023
Очень хорошая фирма. Стоит смеситель на кухне и смеситель с душем в ванной. Лет так 5 стоит без нареканий.
Крайня невістка
• 28 ноября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Вот и мне показалось добротным. Муж посмотрел, оценил что хороший. Правда смеситель с выдвижной лейкой, а это ему не понравилось.
ПазлШредінгера• 28 ноября 2023
Ми коли робили ремонт, я принципово хотіла змішувач, що окремо стоїть на підлозі. Тоді брендові варіанти були в районі тисячі доларів, мені шкода було грошей, купила за сто баксів китайський і до нього змішувач на стіну для раковини. Останній взагалі класний, я його реально на пробу брала, виявився красивішим ніж італійський - його і поставила. Прекрасний змішувач, зручний, не змінився за 10 років. Той що на підлозі - гірше, візуально не змінився, але не ергономічний, відкривається/закривається неплавно, відчувається у використанні, що недорогий.
Крайня невістка
• 28 ноября 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Дякую
Крайня невістка
• 28 ноября 2023
Ответ дляНеновая почта
В мене Gappo. Брала в алі. Просто чудовий кран
Дякую. Була думка подивитись на Алі, але пішла по шляху найменшего супротиву) замовила на промі
Добротная• 28 ноября 2023
Ответ дляКрайня невістка
А Пром не з Китаю везе?
Уся проблема:
1. Катріджі добре ломаються(
2. Погане зовнішне покриття - корозія((
3. Не розкрутиш для очистки...((
Уся проблема:
1. Катріджі добре ломаються(
2. Погане зовнішне покриття - корозія((
3. Не розкрутиш для очистки...((
Бабулька• 28 ноября 2023
У меня зегор и потато пошли точечками, хотя не мыла их никаким моющим. Нужно будет менять, но функционально работают отлично.
Коленная ложечка• 28 ноября 2023
Роззі Дженорі, вже сьомий рік живі-здорові у мене. У матері також ставила - п´ять років без нарікань.
На іншій квартирі, нажаль підвів - шланг підводки прорвало через два роки. Але там справа у самому будинку царських часів та його водопровідних проблемах - бувають гідроудари, скажені перепади тиску. Треба було редуктор та компенсатор ставити, і підводку китайську що йде у комплекті - викидати одразу та мідну жорстку ставить. Підводка з комплекта - повне гівно, чесно кажучи.
Ще доводилося встановлювати силумінового китайця за 200грн. Ну що тут скажеш, перетягнула трохи ексцентрик - і розірвала його як тряпку, буквально) То такі точно не варті уваги, силумінові змішувачі як на мене, взагалі не мають права на існування, оці найдешевші.
Крайня невістка
• 28 ноября 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Так, бачила в магазині силумін, згодна з Вами. Вони і виглядають не якісно.
Крайня невістка
• 28 ноября 2023
Ответ дляДобротная
А Пром не з Китаю везе?
Уся проблема:
1. Катріджі добре ломаються(
2. Погане зовнішне покриття - корозія((
3. Не розкрутиш для очистки...((
Уся проблема:
1. Катріджі добре ломаються(
2. Погане зовнішне покриття - корозія((
3. Не розкрутиш для очистки...((
Чому не з Китаю, якщо мова про китайські. Я просто не стала чекати, замовила де простіше було. Якщо попадаю на Алі, то там часами вибираю і можу покинути сайт з нульовим результатом. Хоча є в планах ще світильники пошукати.
Добротная• 28 ноября 2023
Ответ дляКрайня невістка
Теж не люблю магазини, взагалі - ідеш за одним, а потім..
Ні це не шопінг.
Треба мати врівноваженність))
Перед купівлюю я днів 5 вивчаю інет...
Ні це не шопінг.
Треба мати врівноваженність))
Перед купівлюю я днів 5 вивчаю інет...
Слухи-руки не распускаю• 28 ноября 2023
Zegor стояв років 10 точно, поки в Миколаєві воду з моря у водогін не пустили.
Зараз поставили пластик: побачим...
Крайня невістка
• 28 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Зараз поставили пластик: побачим...
Дякую