Гадаю_По_шнуркам• 29 ноября 2023
Насваріться на мене. Ви ж це любите. Багато слів
Все життя пахала як коняка на роботах. Останні роки топ менеджер. Спала по 5-7 годин…
Війна.. я залишилася без роботи.
Довго шукала. Знайшла і все дуже подобається, але є одне но.
Багато вільного часу. Робота віддалена.
Робота і компанія хороша, я колись навіть не мріяла про таке, плюс підтягую англійську. Вчу паралельно ще одну мову.
Всі на лайливому режимі, ніхто нікуди не спішить і у мене у комплекс якийсь, що я нічого не роблю…
Я звикла прапор в руки і погнала.
Насваріть на мене. Скажіть щоб я заспокоїлася і спокійно працювала.
Працюю пів року, думала звикну.
Дякую
Війна.. я залишилася без роботи.
Багато вільного часу. Робота віддалена.
Я звикла прапор в руки і погнала.
Працюю пів року, думала звикну.
Дякую
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
а спробуйте уявити такі образи :,коли ви як коняка працювали-таку жінку бігаючу,нервову, нестриману, після роботи до магазину потім з торбами додому, невстигаючу й т.д. ( у кожного різне)
та інший образ-спокійна, в якої є час подивитися на себе в дзеркало, накраситися, спокійно вийти до спортзалу,зробити краще фігуру, впевнену що є праця й зарплата, є час приготувати щось смачне для себе ну й т.д.
...ну думаю в вас буде вибір очевидний, ви не захочете повертатися до першого образу, та тих емоцій які відчували, коли були конякою
Дякую вам велике ❤️
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Опа, а як ми вже до мене добралися? Якщо я вам напишу яка у мене зп і що я за такі гроші роблю у вас станеться інфаркт 😂
Я до вас?)
Ні мила, це ви до мене 😂😂😂
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
сварю. ну-ну-ну ! працюйте спок1йно !
Дякую. Виговорилася і далі сиджу спокійно
Мене трохи попустило
Весела пiсенька• 29 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Особливо зараз ця тема виглядає трохи по рагульські. Купа людей без роботи, купа людей упахуються на мінімалку, а вона 3 рази в басейні і на порадниці сидить ниє🤦♀️
ну бачити така психіка людини-коли багато працює - погано, коли мало-теж буде щось не те...я була й там й там, тому розумію автора
personality• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я до вас?)
Ні мила, це ви до мене 😂😂😂
Ну то ж ви тему створили, не я. Я можу заходити і писати що завгодно))
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляpersonality
То й пишіть) це ж вас дратує зарплата моя, а мені то якось байдуже на ваш стан)
Я якось це переживу )
Весела пiсенька• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Дякую вам велике ❤️
це просто як гра нашої психіки, думок...але я для себе зрозуміла, що стан спокою й впевненість (а вони завжди йдуть рядом), це стан за який треба триматися
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
І я хочу! Я просто вирвати оце з середини поки не можу.
Я спокійна, врівноважена. А в мені моя друга половина говорить, ти чого сидиш? Шукай роботу, тобі бігти треба …. Отаке знаєте.
Звичку важко викорінити.
Але я працюю над цим.
Звичку важко викорінити.
Але я працюю над цим.
Весела пiсенька• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Звичку важко викорінити.
Але я працюю над цим.
Звичку важко викорінити.
Але я працюю над цим.
так правильно ви написали це звичка, як залежність...тому теж треба проявляти ’силу волі’щоб подолати, бо важко,багато працювати-це не добре, але мало хто з людей це скаже...я наприклад своїми роботами себе загнала до того, що в мене з’явився псоріаз... тобто повинна бути грань,її важко,але треба тримати
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Дякую. Я перенесла 6 операцій через свій графік(
Знаю що мені потрібна спокійна робота.,
Зараз збираю себе до кучі і спокійно насолоджуюся.
Дякую
Знаю що мені потрібна спокійна робота.,
Дякую
Весела пiсенька• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Знаю що мені потрібна спокійна робота.,
Дякую
Знаю що мені потрібна спокійна робота.,
Дякую
ну от й на вас ті роботи також відложилися, на стан здоровья, нашу красу й молодість
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Це дуже прикольна тема. Я б з вами покопалася в ній))))
Я вже колись купалася в ній. І все було дуже продуктивно.
Але десь пішло і зірвалося знову,
НашлаПерепискуМужа• 29 ноября 2023
это не вы создавали недавно тему об оптимизации рабочих процессов и увольнении лишних сотрудников? тоже такая деятельная женщина писала про экономию 10 тыс дол компании.
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
І?
Суцільна зрада• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Але десь пішло і зірвалося знову,
Тоді саме час повторити))) особливо, якщо було продуктивно)
Пишу вірші, дорого• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ходу двічі на тиждень і басейн 1-2 рази
Ви просто супер-жінка. Мені в житті така людина, як ви, трапилася тільки раз. Вона наче атомна електростанція, яка безкінечно генерує енергію.
І головне питання - що буде, якщо вона зупиниться? Якщо не зможе каналізувати енергію, яку генерує повсякчас?