Гадаю_По_шнуркам• 29 ноября 2023
Насваріться на мене. Ви ж це любите. Багато слів
Все життя пахала як коняка на роботах. Останні роки топ менеджер. Спала по 5-7 годин…
Війна.. я залишилася без роботи.
Довго шукала. Знайшла і все дуже подобається, але є одне но.
Багато вільного часу. Робота віддалена.
Робота і компанія хороша, я колись навіть не мріяла про таке, плюс підтягую англійську. Вчу паралельно ще одну мову.
Всі на лайливому режимі, ніхто нікуди не спішить і у мене у комплекс якийсь, що я нічого не роблю…
Я звикла прапор в руки і погнала.
Насваріть на мене. Скажіть щоб я заспокоїлася і спокійно працювала.
Працюю пів року, думала звикну.
Дякую
Війна.. я залишилася без роботи.
Багато вільного часу. Робота віддалена.
Я звикла прапор в руки і погнала.
Працюю пів року, думала звикну.
Дякую
Весела пiсенька• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Так і ще мови вчу.
та я прочитала, ви молодець,я теж багато завжди працюю й теж спортзал, правда в мене ще дитина на неї також треба часу,але я вже мрію про години перериву...може ви ще психологічно боїтесь залишатися з собою, може хоббі якесь,може на курси макіяжу чи щось для своєї зовнішності
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Я щось взагалі не врубаюсь про що тема? Жіночка прийшла похвастатися? Кидайте цю роботу і шукайте таку де треба гарувати в офісі 24/7
Згиньте, якщо не врубаєтеся.
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Я ніяк не відвикну від старого режиму ((
personality• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Згиньте, якщо не врубаєтеся.
Оооо яснєнько. Токс токсичний. Не переживайте якщо будете в робочий час на порадниці, скоро доведеться оновити сіві😂
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Це вам до психолога пропрацювати треба чому ви так спішете і вам треба навантаження
Так, вже думала про це. Але що я скажу? Що у мене легка робота і я страждаю через це?
Навіть не уявляю як я це скажу.
Друге діло тут проговорити це.
Навіть не уявляю як я це скажу.
Друге діло тут проговорити це.
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Токсична токсичний просить видалитися з цієї теми, щоб не травмувати вас.
Я тут с краю постою• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Навіть не уявляю як я це скажу.
Друге діло тут проговорити це.
Навіть не уявляю як я це скажу.
Друге діло тут проговорити це.
Так. Бо це у вас психологічні проблеми. Так і сказати. Як кажуть ртом.
personality• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
У вас біполярка? Перечитайте назву своєї теми🤦♀️
Просто звязда• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Згиньте, якщо не врубаєтеся.
А ви ще агресивна. Від задоволення своїм життям.
Снідаю авокадо• 29 ноября 2023
Мабуть одна я ледаща. Не люблю і не можу працювати. Я завжди знайду чим зайнятись. Працює чоловік
personality• 29 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
Абсолютно😂😜
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляПросто звязда
А чого мені не бути агресивною, якщо я не задоволена чимось))
Пьяная вишня• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Згиньте, якщо не врубаєтеся.
Да, все таки Вам к психологу надо. Заодно и тему трудоголизма проработаете. Кстати, вот у Вас в семье все хорошо, а семья с Вами счастлива? Мама/жена с такими загонами на работе, вряд ли и дома ангел. Строит всех и в хвост и гриву явно.
Весела пiсенька• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
я вас розумію, якщо чесно кажучи,в мене коли багато вільного часу по собі замітила-більше можу спати,або в ліжку просто лежати, потім можу в інтернеті дивитися якусь єрунду, потім більша вялость, апатія, тобто мені потрібно постійно щось робити-або курси, або спортзал, або ходити на вистави, або робота, щоб в тонусі себе держати...значить такі ми люди ,може це не плохо
Завжди з рушником• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пів року якраз.
Справді ніяк не звикну.,
Навіть відмовилася від прибиральниці. Бо і так я дома постійно
Справді ніяк не звикну.,
Автор, это кайф на самом деле. Но нужно втянуться просто жить жизнь , а не бегать марафоны на работе.
Не ищите вторую работу - не портите себе жизнь. Я в режиме лайт уже 7 лет, и с ужасом иногда вспоминаю, как я пахала 24/7.
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ну цей момент я не обговорюю) якби там були проблеми- я б це написала)
personality• 29 ноября 2023
Ответ дляПьяная вишня
Тут явно треба вислухати всі сторони. Вона мабуть і на домашніх так стартує з порогу🤦♀️
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Надіюсь просто звикну. Дякую
personality• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Мдааа))) може в баньку?
Слава Українi• 29 ноября 2023
Автор, як потрапити до вас на роботу? Я теж віддалено працюю, але роботи стільки, що немає хвилини в туалет лишній раз сходити. Часто затримуюсь після 18.00. Документація, переписка, часто і переговори англійською. І зарплата я б не сказала, що мега круто. Зранку перед роботою завести дитину в школу і заскочити в магазин або на базар. В обід забрати дитину зі школи. До школи 2 км, за день це 8км виходить. Ввечері приготувати, перевірити уроки. Вночі щось почитати чи фільм подивитись. На спорт сил вже немає. Прибирання і прогулянки на вихідних. Чоловіка нема, вдова. Читаю вас і не розумію, чи то зі мною щось на так, чи з так не буває.
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Шукайте і знайдете.,
Ви шукаєте ? Міняєте?
Пьяная вишня• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тогда просто найдите себе хобби, активное, подруг, увлечения. Куда можно сбрасывать энергию лишнюю. И реально у Вас трудоголизм, это запрос на работу с психологом. Нас многих так воспитывали в совке/постсовке, что женщина должна все время что-то делать, иначе она плохая.
Свас в шоке• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пів року якраз.
Справді ніяк не звикну.,
Ох, авторе, це вже перебор
Ще пара таких коментів і вас назвуть тролякою
Слава Українi• 29 ноября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Шукайте і знайдете.,
Ви шукаєте ? Міняєте?
Не шукаю. Мене в принципі все влаштовувало, бо я думала, що скрізь так. Але почитала вас і задумалась.
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляСвас в шоке
Ох, авторе, це вже перебор
Та мене вже тут попустили.
Тему можна закривати.
Просто люди рідні і стан душі різний.
Ситуації різні.
Ми часто дивуємося з того якщо у нас не так.
Тему можна закривати.
Просто люди рідні і стан душі різний.
Ситуації різні.
Вкуси мене• 29 ноября 2023
Доктор, у меня проблема! Моя семья вечно после ужина оставляет после себя недоеденную пищу, мне приходится за ними доедать, оттого я толстею.. Так заведите свинью! Что, еще и за ней доедать?
Простите, навеял ваш пост)))) Ищите еще работу, а лучше две
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляСлава Українi
Я прийшла до висновку, що міжнародні компанії не упахують своїх співробітників.
Це наші по три шкури деруть.
Переписуюся з племінницею ( вона в канадській компанії) , так само каже що спокійна робота.
Це наші по три шкури деруть.
Гадаю_По_шнуркам
• 29 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Це в Україні автор?
Живу так. Працюю ні