Смайликівна• 29 ноября 2023

Чим відіпрати помаду?

Ситуація: зайшла в магазин косметики. Тримала парасольку маленьку на зап‘ястку. Потяглася за помадою, в результаті не помітила, як вимастила зразками помади парасольку. Чим можна відпрати? Парасолька чорна. Дякую!
Леди_на_драндулете• 29 ноября 2023
Мицеляркой.
сказочное_Бали• 29 ноября 2023
Бензином, а потім жир, фейрі
Фрикаделька• 29 ноября 2023
водой с порошком отстирать можно и легко, зачем бензин,мицелярка,для этого ума много не надо,и на советчице можно не заходить
Зліпок ступні• 29 ноября 2023
Спиртом. Пуховик оттирала.
автор Смайликівна • 29 ноября 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мицеляркой.
Не спрацювало