Смайликівна• 29 ноября 2023
Чим відіпрати помаду?
Ситуація: зайшла в магазин косметики. Тримала парасольку маленьку на зап‘ястку. Потяглася за помадою, в результаті не помітила, як вимастила зразками помади парасольку. Чим можна відпрати? Парасолька чорна. Дякую!
Фрикаделька• 29 ноября 2023
водой с порошком отстирать можно и легко, зачем бензин,мицелярка,для этого ума много не надо,и на советчице можно не заходить