ДелайКак_Я• 29 ноября 2023
Така робота лише для чоловіків?
Здійснювати прийом товару: контролювати зовнішній вид та терміни, нестачі та надлишок, умови зберігання та транспортування;
Ответ дляСнежнакомка
Кладовщик?
не знаю, чому вам поставили дизлайк. як на мене теж схожа робота на комірника. я працювала на Славутичі заводі, там були дівчата молоді 25+- років комірниками, нормально справлялися. для носіння там були вантажники. у них у 2006 році була зп 1000 доларів, робота по 7 год, страхування, всі переробки оплпчувались, робота на вихідні оплачувалась по подвійному тарифу
Снежнакомка• 29 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Я работала в дистрибуции, кладовщики- женщины как и завсклада были обычным явлением. Там проблема не в коробках, а чтобы не бухали и могли всех на место ставить (водителей и грузчиков). Такой типаж женщин с яйцами.