Срочнокпсихологу• 29 ноября 2023

Сегодня попросили ограничить потребление электроэнергии

В энергосистеме после обеда возник дефицит, сообщает Укрэнерго.

Украинцев просят ограничить потребление света до 18:00.
_____
Если б мне свет не вырубили и я не пошла искать инфу, так бы и не знала…
Незламна Україна• 29 ноября 2023
Ответ дляВапщета
С чего бы вдруг?
Манипуляции от монополиста ахметки. И никто ему ничего не сделает.
Как и остальным. Вон коломойшу оправдали по всем статьям🤡
Тролю як можу• 29 ноября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
То, что раньше называлось Комсомольским массивом. Массив за детским миром
Дарница?
Есть свет. Узнавайте на гор линии, может авария какая-то
Щебетуха• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Я ограничила.
Выключила бойлер и перешла на центральное гор водоснабжение.

Нужно понимать - что такие просьбы не просто так делают. Значит у кого то может не быть света, а мне это сделать (ограничить)- не сложно.

При этом более ограничить- я не могу, все и так на светодиодках и оч экономно.
Ну мені сложно
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Почали масово підключати населенні пункти, які були обезточені внаслідок негоди ще з неділі. Їх багато, сотні, особливо на Півдні - Одещина, Миколаївщина, Херсонщина та ін. Зрозуміло, що люди, в яких 3-4 доби не було світла, зразу поврубали котли і техніку.
І так, можна трохи потерпіти заради того, щоб люди прогріли свої оселі, попрали та приготували їжу.
Але ж ні, своя сорочка ближче, що нам на інших, так?
Зате як в столиці на декілька годин світло вимкнуть, то гвалт на всю країну...
Так то ж Київ, там зовсім все інше. Коли наша область сиділа з графіками 12 нема а 2 є- то Київ був практично без вимикань, я як раз туди до родичів їздила. Не кажу про всі райони- але більшість була зі світлом.

Так же само і зарплатнею, хто там буде працювати за 5-6 тис грн, а в інших малих містах так ще пошукай таку роботу...
автор Срочнокпсихологу • 29 ноября 2023
Ответ дляТролю як можу
Дарница?
Да.
Я сейчас к консьержке спущусь узнаю, обычно она этим занимается
Снегопадка• 29 ноября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
А вам заздрісно?
Світло відключали всюди, в прифронтових менше, бо міста напівпорожні, менше навантаження на мережі.
Але щось я не помітила, щоб страждальці з Києва в Херсон чи Миколаїв переїжджали. Бо не тільки в світлі справа. В прифронтових прильотів побільше.
Які ж люди бувають, прифронтовим містам заздрять, дно яке...
И ? К чему этот вброс? Про прифронтовые города я написала потому, что чинуши по телевизору так вещали ’мол Киев отключают даже больше,чем прифронтовые города’ . Завидно видимо Вам,что Вы не в столице живёте. Кто завидует прифронтовым городам,что у Вас вообще с логикой?
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ дляМоже ще третю?
А вам заздрісно?
Хєра там!!!
Ми прикордонна область з сусідом підаром, в нас по 12 годин через 2 не було світла!!!
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
чому не було світла минулого року - бо тариф був 1.61 і вони тим вимкненням вас продавили до підняття. Паскуди.
Все вірно!
Треба було залишати старий тариф, тодіб такі як ви звалили б зі страни- бо енергетика б лягла! Вам же все відніше, а як же?
5cmhybyna• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Все вірно!
краще б підняли І НЕ ВИМИКАЛИ УСЮ ЗИМУ, брехуни неотесані
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Ахаха, ну яка ви кумедна)))
Про причини відключень - ви не в курсі, авжеж. Це зговір
Готова до другої• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Я ограничила.

Везёт. А у нас 30 лет воды горячей нет. Бойлер спасение) Зачем только те трубы делали, кто б сказал)
МУСЯкомарова• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица

У нас не было подряд 3 суток света. У родителей 5 дней подряд. Давали только на 2 часа.
Моль Моллівна• 29 ноября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Включились обогреватели, потому что холодно. И все. Все остальное, по идее, на прежнем уровне и в прежнем режиме. Только каким образом ограничиваться?
В рабочее время в будний день? Не думаю.
5cmhybyna• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Ахаха, ну яка ви кумедна)))
причини прості, занизький тариф. то ті сволочі всю зиму нерви тріпали
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, я не за всі райони.
Деякі і 7-10 днів без світла були, бо велись ремонтні роботи.

Навіщо мені брехати, я сама у шоці була- коли жила декілька днів в Києві, а в нас в цей час графіки 12/2 були, потім 6/2.
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Ок, вам відніше.
Тоді обстріли енергетики сусідом підаром по вашій логиці- були з-за енергетиків.

На вилляку їх!!!
5cmhybyna• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Ок, вам відніше.

На вилляку їх!!!
ні, обстріли не вчинили стільки зла шоб всю країну без світла лишити.
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Добре, дякую, ви мабуть в сфері енергетики працюєте, що так впевнено кажете.

Не буду вам заважати.
Мій не такий• 29 ноября 2023
пусть бы должникам поотрезали свет, поотключали отопление, перекрыли воду, тогда и дефицита не было бы. А то у нас каждый месяц вывешивают списки должников, так там многолетние долги и народ у нас живет не нищий.
5cmhybyna• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица

Не буду вам заважати.
я краще знаю. Що вони принципово вимикали шоб донести шо не будуть піднімати, будете без світла, а решту продадуть в ЄС по 5-10 грн, а не 1.6.
І вугілля не палили.
І взагалі це все змова
МУСЯкомарова• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица
Так, я не за всі райони.

Не знаю о каких районах речь, но у всех знакомых, что на левом берегу, что на правом по несколько дней не было света вообще..Особенно страдали те, у кого электроплиты, кто на верхних этажах, сидели без воды и отопления.
Графики начали стабильно работать только с середины января.
Вапщета• 29 ноября 2023
Ответ дляСметчица

Не буду вам заважати.
Все уже знают, не обязательно работать в сфере энергетики. Это Вы все сказки слушаете и верите.
Гага Газу• 29 ноября 2023
Ответ дляТролю як можу
Что такое северно-броварской массив?
Блін, я теж трохи офігіла, тому що 25 років прожила на Лісовому масиві. Загугляла, і реально такий є на карті, маленький, між метро Дарниця і Чернігівська.
Це щось нове? Чи він і раніше був?
автор Срочнокпсихологу • 29 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Це щось нове? Чи він і раніше був?
Он всегда там был) раньше был Комсомольским
Даю справку• 29 ноября 2023
Пральна машинка зламалася, нову не купую - економлю електроенергію, залишилося продукти скласти в торбу й повісити за вікно, вже ж типу мороз, а холодильник вимкну... не знаю, як ще економити
Для драки• 29 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Це щось нове? Чи він і раніше був?
раньше был ’Космомольский’
5cmhybyna• 29 ноября 2023
Ответ дляДаю справку
ваша економія погоду не зробить. перестаньте слухати ідіотів
Снегопадка• 29 ноября 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
У меня квартиры и в Соломенском районе и на Венике, так Веник реально на пару суток отключали,потом на пару часов включат и опять на сутки отключат,а Соломенский ещё более ли менее, на 12-18 часов в сутки.
Сметчица• 29 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Ми поставили недавно.
Це чудо техніка.
В сучасних умовах- треба мати все резервне.

Та і навіть по новому тарифу менше виходить, ніж платити цим хабарям тепловикам.
Гага Газу• 29 ноября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну зрозуміло, що фізично був)))) я про назву. Тобто назва нова.