Плакулька• 29 ноября 2023
що таке діджитал віза?
Чи я правильно розумію, що це як раз для тих хто самозайнятий і фріланс., так?
Які переваги її, що вона дає?
Який шлях, умови, ціна її отримання?
Чи привязується вона до конкретної країни?
Чи якось вона впливає на податки? тобто людина з нею платить їх лише як фоп в Україні?
Які переваги її, що вона дає?
Який шлях, умови, ціна її отримання?
успокойте_Меня• 29 ноября 2023
Почему не хотите прочитать о ней на официальном сайте той страны, которая ее выдает?
Думаете, что без названия конкретной страны вам кто-то тут что-то сможет точно сказать?
НеВРотик• 29 ноября 2023
такие визы дают несколько стран, не все. В каждой стране свои условия, в т.чю и по налогам. На английском называется digital nomad visa
Плакулька
• 29 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Ви про візу кочевніка ?
мабуть. тут просто в іншій темі вперше таке почула. тому хочу трохи простою мовою зрозуміти що то таке
Скромняшка• 29 ноября 2023
Ответ дляПлакулька
Обираєте країну,заходите на сайт консульства,типи віз/обираєте візу і читаєте вимоги для отримання.
Скромняшка• 29 ноября 2023
Кандидати повинні мати вищу освіту в галузі природничих наук, технологій, інженерії чи математики або три роки досвіду роботи в ІТ-індустрії.
Плакулька
• 29 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
якщо така вища освіта є, але не працював в айті, то ні?
Скромняшка• 29 ноября 2023
Ответ дляПлакулька
Читайте вимоги конкретних країн.