Life is Beautiful• Изменено 30 ноября 2023

Чому мама роняє речі, а виновата в цьому я?

Хоч я допомогаю їх піднімати. Та сижу тихо та не заважаю їй, коли вона ходе.
І чому вона ходить по 2 години по квартирі, якщо боляче? Кричить та ходить 🤦‍♀️ Важко це(
автор Life is Beautiful • 30 ноября 2023
Ответ дляAstraja_
Уколи їй робіть, мало віриться що мама не хоче щоб не боліло.А якщо в маразмі то й не розуміє вже нічого.
Вона не погодиться. Диклофінак принципово не приймає. Вона вперта та досі командує мною. Все роблю, як хоче вона.
Ответ дляSalsa-24da
Це ви через візит раз на тиждень створили тему????
Я з нею жила півтора року з початку війни, бо було загострення холециститу. Та вона дуже боялась тривог(
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ви думаєте , що чоловік і син її раді бачити?
Не знаю, про це не уточняє Типу сама пішла бо сама так хочу, психологічний стан того потребує.Я б на її місці, напевно, продала б квартиру ту що зараз живе та фінансувала б матері більш менш норм будинок престарілих.Матері так точно було б краще ніж постійно вити від болю та бачити доньку дві години на тиждень, яка покупки принесе та тікає
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
І вона хоче щоб ви приходили лише раз на тиждень?
Через життя з нею в мене почалися істерики, тому переїхала, коли стало трошки краще їй.
Ответ дляAstraja_
Так, вона погодилась, коли я переїхала.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляAstraja_
Це не дуже дорого приватний будинок престарілих.
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так, вона погодилась, коли я переїхала.
Вона сама не захотіла з вами жити?Чесно?І схотіла щоб лише раз на тиждень приходили?Ви ж вище інше писали, що самі не витримали.І тут же пишете що робите все як хоче.мама
Ответ дляAstraja_
Мати не піде в будинок престарілих. Для неї дві тижні лікарні - це жах. Хоче жити у себе.
Ответ дляAstraja_
Я її попереджала, вона погодилась.
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я її попереджала, вона погодилась.
То в чому проблема?Мати згодна на пару годин в тиждень, ви ходите.Що не так
Ответ дляAstraja_
Мене важко з нею бути, вона ображається. Я злюсь незрозуміло на що, на хворобу, мабуть(
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну ви ж не в раю жили, в житті багато чого буває важко.Пару годин на тиждень цього важко можна пережити
Вона депресивно, постійно погано себе відчуває. Вперта та командує мною. Незговорчива. Але я не сказала б, що токсична. Чому я нервую, коли в неї?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
То хай живе.
Автор, ви людину відвідуєте раз на тиждень
Якось вже тримайте себе в руках. Прийміть заспокійливе шось.
Або ідіть до лікаря, якщо сама не справляєтесь
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
І ви така сама😁
які до неї можуть бути претензії
Юлия_Юлия-2175• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я так розумію, що з мамою живе.
Про яку іншу квартиру мова.
Вони ледь виживають фінансово
Ні, мама живе окремо.
Автор живе сама в окремій квартирі, працює добу через 3 і навідує маму всього раз в тиждень.
А чоловік з дитиною живуть окремо.
Вирішувати проблему не бажає, хоче тільки жалітися і на конструктивну критику не реагує.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Ні, мама живе окремо.
А чоловік з дитиною живуть окремо.
Я знаю, що буду робити. Мені треба комусь виговорюватись іноді
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Ні, мама живе окремо.
А чоловік з дитиною живуть окремо.
То у автора не має проблем))
Мама товчеться сама.
Дитиною опікується чоловік - дуже зручно прилаштувалася.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
То робіть щось🙈
dream7• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ви думаєте, мама не була у лікаря ніколи? Дивно, коли пишуть таке!
Автор, я читала ваши темы и комментарии. Задавала вопросы про лечение и диагноз. Ответов нет. У Вас на всё есть отмазки.
Ответ дляSalsa-24da
То робіть щось🙈
Що, крім того, що я роблю?
Ответ дляdream7
Коксартроз 4 ст. 87 років. Інвалід. Не лікується. Що ще?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Що, крім того, що я роблю?
Багато чого, Але для початку перестати волати на стареньку і хоч трохи опікуватися власною дитиною.
Психіатру показати себе

Бо ви котик і у вас лапки
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Декларація є з лікарем?
Знеболюючі виписав?
До дому приходив?
Про програму «доступні ліки» чули?
Ответ дляSalsa-24da
Декларація є з лікарем?
Знеболюючі виписав?
До дому приходив?
Про програму «доступні ліки» чули?
Вона не буде пити обезболюючі, бо вони шкодять ШКТ, який теж хворий. Каже, що краще буде ходити з болями(
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Що, крім того, що я роблю?
Не треба мені вішати 🤦‍♀️ такі значки.
Що стосовно знеболюючого мамі?
Яке їй прописали?
Ответ дляSalsa-24da
Не треба мені вішати 🤦‍♀️ такі значки.
Що стосовно знеболюючого мамі?
Яке їй прописали?
Я вже писала. Це диклофенак чи нимесил, вона не буде це приймати.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ви купили щось з цього?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Немисил не впливає на ШКТ

Оптовою питання ЩО ВИ КУПИЛИ ІЗ ЗНЕБОЛЮЮЧИХ????