Life is Beautiful• Изменено 30 ноября 2023

Чому мама роняє речі, а виновата в цьому я?

Хоч я допомогаю їх піднімати. Та сижу тихо та не заважаю їй, коли вона ходе.
І чому вона ходить по 2 години по квартирі, якщо боляче? Кричить та ходить 🤦‍♀️ Важко це(
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я за ней доглядала 5 років, вона була лежача(
Не розумію який звʼязок?
автор Life is Beautiful • 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Це не психологічний сайт. Тут немає психологів.
Трршки є, писали іноді.
Ответ дляSalsa-24da
Не розумію який звʼязок?
Родинний.
Marusia.• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це не можна як раз робити( Стримуюсь, тому пишу.
Поясніть чому не можна. Коли ви стримуєтесь, ви себе руйнуєте.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Родинний.
Вам треба лікуватися, я не шучу.

Я не розумію в чому причина.
Але у вас якісь жахи.

Ви хворих і старих людей робите центром свого життя.
Ответ дляSalsa-24da
Вам треба лікуватися, я не шучу.

Я не розумію в чому причина.
Але у вас якісь жахи.

Від чого, від депресії?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Від чого, від депресії?
Від того, шо вам заважає житиЯкщо вам все комфортно, то не треба.
Ответ дляSalsa-24da
Ні, в мене депресія(
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, в мене депресія(
Депресію лікар діагностує.
Ответ дляMarusia.
Коли не стримуюсь, то руйную маму(
Коли десь пишу, це мене заспокуює, якось перенаправляю емоції, тому пишу. Замість того, щоб сердиться.
So_so• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Коли не стримуюсь, то руйную маму(
Её разрушает возраст и болезни. Вы лучше думайте о том, что Вы разрушаете свою семью, жизнь мужа и детей.
Ответ дляSo_so
Я більш руйнувала б їх життя, якщо б повісила мою маму на них(
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Коли не стримуюсь, то руйную маму(
Як ви її «руйнуєте»?
So_so• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Об этом речь не идёт, Вы прекрасно это знаете.
Ответ дляSalsa-24da
Як ви її «руйнуєте»?
Якщо ору, вона плачить, то руйную( Хочу цього не робити, хоч нервую.
Ответ дляSo_so
Якщо жити усім разом, то вийде таке.
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Вам треба лікуватися, я не шучу.

Я не розумію в чому причина.
Але у вас якісь жахи.

Та яким центром якщо раз в тиждень лише в матері буває пару годин.а ще 6 днів 22 години сидить в окремій від сім´ї квартирі.Думаю в автора психічні порушення
So_so• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо жити усім разом, то вийде таке.
Зачем Вам жить с ней вместе? Вам нужно было сразу идти к психиатру, давным давно и лечить свою голову. Мама не хочет пить обезбаливающее, Вы не хотите лечиться у психиатра.
Надо было лечиться, жить с мужем, беречь свою семью, заботиться о детях, любить их, сдать свою квартиру и на эти деньги помогать маме. Вы и сейчас с ней не живёте, так что не надо манипулировать про жить всем вместе.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляAstraja_
Я так розумію, що з мамою живе.
Про яку іншу квартиру мова.
Вони ледь виживають фінансово
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я так розумію, що з мамою живе.
Про яку іншу квартиру мова.
Вони ледь виживають фінансово
Це вже з десята тема на яку лише я натикаюся, а ще ж купа що пропустила.Є її квартира куди вона пішла і живе окремо від сім´ї, типу в важкому психологічному стані і не може бути з сім´єю.На поради здати ту квартиру відповідь що там все вбите ніхто її не зніме.Ця авториця відома тут, вже з стартпоста її впізнають люди, не лише я(бо вже в перших постах відповідають з знанням ситуації)
Теми її типу чому мені радять віддати квартиру матері за догляд, чи я винна що матері погано і таке інше.І, здається, не один профіль є
Загляньте навіть в цей, купа тем про ту маму
So_so• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я так розумію, що з мамою живе.
Про яку іншу квартиру мова.
Вони ледь виживають фінансово
Нет. У мамы своя кв, у автора своя, муж в третьей.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляAstraja_
Думаю, що чоловік просто не витримує автора. Їм простіше з сином без неї
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Так это из-за визита раз в неделю такой плач и стенания?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Коли не стримуюсь, то руйную маму(
Це раз в тиждень, коли ви приїздите?
Ответ дляAstraja_
Там тема про артроз зараз. Мамі не зробили операцію штучного суглоба. Замість цього вирізали кістку, суглоб розвернули на 90°. Експеремент, більш нікому такого не робили.
Після цього вона припинила вірити лікарям та лікам. Реагує агресивно на пропонування обезболюючего. Ходить та кричить від болі. Це важко бачити мені, не розуміє ніхто? Зараз операція вже неможлива ніяка, в неї ще і інші хвороби є(
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Так.причому незрозуміло чому треба інший час сидіти в окремій квартирі коли типу є сім´я-чоловік та сини(один син вже ніби окремо живе)
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляAstraja_
Ви думаєте , що чоловік і син її раді бачити?
So_so• 30 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Да. У автора проблемы в другой области.
Astraja_• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Уколи їй робіть, мало віриться що мама не хоче щоб не боліло.А якщо в маразмі то й не розуміє вже нічого.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо жити усім разом, то вийде таке.
Це ви через візит раз на тиждень створили тему????