Life is Beautiful• Изменено 30 ноября 2023

Чому мама роняє речі, а виновата в цьому я?

Хоч я допомогаю їх піднімати. Та сижу тихо та не заважаю їй, коли вона ходе.
І чому вона ходить по 2 години по квартирі, якщо боляче? Кричить та ходить 🤦‍♀️ Важко це(
автор Life is Beautiful • 30 ноября 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Автор, вы заколебали. Реально. Не знаю, насколько надо быть без мозгов, чтоб требовать от человека в 87 прекрасных реакций и ясного ума.
Тем более, вы видите свою мать 1 раз в неделю. 1 раз в неделю вы не можете взять себя в руки? Тогда к доктору. Называется психиатр. Можно к бесплатному.
Вона іноді поводиться дивно взагалі. Ображається не зрозуміло на що(
Я маю право хотіти адекватної поведінки?
Ollka• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
У моїх дітей хорошій батько! Мама мені цього не змогла дати(
Але мама у ваших дітей - жесть. Ви не змогли їм цього дати

Брівно в своєму оці так і не бачите
Ollka• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Зараз такі обставини, що краще так жити.
У вас такі обставини вже пів року мінімум. І ви нічого з ними не робите
Ollka• 30 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Ви Порадницю обрали своїм щоденником, і всі проблеми валити сюди. Скажіть , навіщо? В скільки років починається з людиною така фігня, коли вона вирішує, що її проблеми , комусь треба?
Так, я розумію, що можна вийти з теми і не читати, але все ж таки, це не ваш щоденник, а читають і коментують тут всі що хочуть і коли хочуть. Скільки вам років, що з вами такий жах твориться?
47 років автору
Ollka• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Їй 87 років!!!
Це нормально в такому віці
Ollka• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Хотіти маєте. Вона вести себе адекватно - ні. Як може так і поводить в такому віці
Yana_pl• 30 ноября 2023
Ответ дляOllka
47 років автору
Гарний вік, допомагай дітям, спілкуйся з ними, кохайся з чоловіком, бувай у мами за потреби, приїхала, побула часок і додому до чоловіка. Мамі можна найти помічницю.
dream7• 30 ноября 2023
Ответ дляBLUE_SKY
а организовать ей обезболивание вы не пробовали? как можно заставить человека по два часа страдать от боли?
Я думаю она издевается над ней. В прямом смысле слова. Может нравится смотреть на страдания мамы. Нормальный уже бы врача вызвал, а эта только наблюдает и ноет.
Letruaa• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Жінка яка покинула сім´ю не має права щось вимагати від близьких
Marusia.• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Що я можу зробити, якщо їй 87 та вона хвора? Це моя вина?
Гаркнути на неї. Ви - головна, вам все розгрібати. У вас є голос.
BLUE_SKY• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Вона не хоче! В неї ліки якісь без її згоди не запхнеш.
тогда учитесь с ней разговаривать и берите ответственность на себя
если ребенок не хочет таблетки вы тоже давать нн будете?
а вы знаете что за неоказание помощи есть криминальная ответственность?
Юлия_Юлия-2175• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Не маєте право хотіти адекватної поведінки від 87 річної людини. Вона вже не в адекваті.
Ви не уявляєте яка поведінка і вчинки в моєї 91річної бабусі з деменцією. Але це хвороба і прочитайте про симптоми.
І більша проблема, що у вас в 47 поведінка вже не адекватна і ваші діти та чоловік від вас теж мають право хотіти адекватності.
Ответ дляBLUE_SKY
Людина має право згоди на прийняття ліків? Без згоди людини лікувати не можна.
Ответ дляMarusia.
Це не можна як раз робити( Стримуюсь, тому пишу.
Ответ дляdream7
Ви думаєте, мама не була у лікаря ніколи? Дивно, коли пишуть таке!
Вона раніше кожен рік на реабілітацію їздила. Але в її віці її не можна вилікувати вже(
Ответ дляOllka
Майже 40 років, але погіршується з віком(
Ответ дляOllka
Їй 87 років!!!
Це нормально в такому віці
Мені тут звинувачують, що вона хворіє, тому що я з неї знущаюсь( Це неправда!
Я з 10 років знущаюсь з мами? Чи з народження свого?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Звісно ваша.
Спокутуйте🤦‍♀️
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Раніше своїх батьків звинувачувала, тепер їх нема, я винна.
Так мама ж є?
Ответ дляSalsa-24da
Звісно ваша.
Спокутуйте🤦‍♀️
Чому моя? Якщо вона захворіла, коли мені було 10 років?
Ответ дляSalsa-24da
Так мама ж є?
Яка мама, її? 15 років, як нема.
Ответ дляSalsa-24da
Так мама ж є?
Бабці було б 108 років вже, якщо була б жива.
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це вона вам таке каже?
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
До чого ви до бабусі?
Ответ дляSalsa-24da
Це вона вам таке каже?
Тут мені таке кажуть. Якось не дуже получається цей сайт, як психологичний, вкористовивати( Якусь х@ню постійно пишуть мені(
Salsa-24da• 30 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Це не психологічний сайт. Тут немає психологів.
Ответ дляSalsa-24da
До чого ви до бабусі?
Я за ней доглядала 5 років, вона була лежача(