Котя_люлю• 30 ноября 2023
CLASNA пуховик
Где в Киеве покупаете пуховики этой ТМ?
Кто то вроде мне говорил что в Дриме есть,но в каком и какой магазин…
Дейсгли они настолько хороши как о них говорят
Продаю витрішки• 30 ноября 2023
Хорошие, теплые , хорошая фурнитура, легкие. У меня в Киеве висит ,одетый раза 2, и уже не влезу ))
Всіх підсаджую• 30 ноября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
хорошие пуховики, я часто их покупала
Если они классные,зачем их часто покупать? Изнашиваются быстро?
Маурита• 30 ноября 2023
Купувала кілька років тому на Даринку - там був чималий вибір пуховиків цієї фірми.
Как_б_не_так• 30 ноября 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
А вы одно пальто 10 лет носите? Ну а я меняю каждый год, люблю куртки и пуховики
Маурита• 30 ноября 2023
Ответ дляРяженка
На Позняках є магазин Сlasna
Так, магазин є. Але в цьому році восени у ньому в асортименті пуховиків Сlasna не було - перейшли на дешевші китайські фірми. Не знаю, може потім щось і завезли. Мене цей магазин розчарував...
Маурита• 30 ноября 2023
Ответ дляok1904
Я його свого часу на знайшла...Гугл видавав, а чомусь щаплу млася. Але пуховик Clasna, все одно знайшла де купити.
Це магазин-кіоск навпроти Сільпо, що на вулиці Григоренка. Він там багато років працює.
Ряженка• 30 ноября 2023
Ответ дляМаурита
Незнаю. Я просто бачила. Мама моя в них в вересні купила Демі куртку clasna. Казали що зиму завезуть. Я на асортимент увагу не звернула
Задолбулька• 30 ноября 2023
Блин, глянула на сайте. Модели капец
, такое уже и в селе не носят, а цены при этом-8к за пуховик?? Серьёзно? И по 5к куртки на искусственном наполнитель?
Маурита• 30 ноября 2023
Ответ дляok1904
Вони просто якісні, я купувала на 6pm якусь дрібну ТМ, був якісний. Ще по одобалися вироби ТМ Snow image (куртку колись в стоковому купила, незносіма була)
В мене теж був Snow image - дуже зручний і теплий, але зараз пуховиків цієї фірми не бачу.
Как_б_не_так• 30 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Блин, глянула на сайте. Модели капец
нормальные там есть модели
Маурита• 30 ноября 2023
Ответ дляРяженка
Модливо. Я заходила і питала зиму, то мені нічого на той час не запропонували фірми clasna.
Мой_ужин• 30 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Блин, глянула на сайте. Модели капец
Теж не розумію ціх захоплень. Але всі ми різні, комусь таке подобається. Але вони , дійсно, теплі та якісні - факт.
Тріль!• 30 ноября 2023
Минулого року великий магазин був на Почайній в Городке на другому поверсі.
Свій купувала на Троєщині на фестивальному , в маленькому магазині.
Продаю витрішки• 30 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
У меня вполне современный, жаль фото нет.
Маурита• 30 ноября 2023
Ответ дляok1904
Я три роки назад купила довгий, теплий Clasna за 6000, тому 8к це вище колін?
І мені подобаються їхні довгі моделі пуховиків - можна одягати на спідниці та сукні і при цьому гарно виглядати.
Библиотекарь• 30 ноября 2023
Я купила 3 года назад, хорошие, качественные, покупала на рынке Троещина, тоже сейчас ищу где купить...
Ответ дляМаурита
В мене ще колір - темна фуксія, не маркий, мені на око приємний і не чорний
. Я тоді в магазині міряла їх багато різних, лиш цієї моделі було три відтінки.
Маурита• 30 ноября 2023
Знайшла сайт і там є адреси магазинів в Києві:
В розницу нашу продукцию можно приобрести в магазинах наших партнеров:
г. Киев, ТРЦ “Квадрат”, м. Лукьяновка, 2-й этаж, магазин “Business Look”
г. Киев, пр-т Маяковского, 26 (бывшая Дарина), магазин “Джими Кей”
г. Киев, ул.Магнитогорская 1, ТЦ “Дарынок” Зал 3Д, Магазин ВО 14-04; Зал В,
Магазин Т-11
г. Киев, Магазин “MODERNO”, м. Почайна ул. С.Бандеры, 16Б Выход из метро 100 метров
Магазин Т-11
Грабля• 30 ноября 2023
Ответ дляРяженка
На Позняках є магазин Сlasna
Від Clasna там тільки назва
Тётушка Лошадь• 30 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Блин, глянула на сайте. Модели капец
Плюсую.
І ці люди вчора фукали на норкову шубу.
Ну,як таке подобається і лише на це можна собі дозволити у фінансовому плані, , то питань нема.
І ці люди вчора фукали на норкову шубу.
Пацака-задирака• 30 ноября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Блин, глянула на сайте. Модели капец
Причем куртки как у резерведа только стоят в 2-3 раза дороже