Скажений гудзик• 30 ноября 2023
Чекала що ми помиримось а ми не помирились (
Так важко від цього(
Мию чакри щоденно• 30 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Що ви зробили для того, щоб помиритись?
Чекала 😂
СкокоМнеДадите• 30 ноября 2023
Ну що, проживайте. Життя різне. І вміти прожити біль - важлива його частина.
Алина-1240• 30 ноября 2023
Автор,впереди лучшее,зачем вам попелище прошлого?)оно уже прошло,и его нет
Алина-1240• 30 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
может ваша половинка боится подойти?) сделайте шаг первой
Когда они хотят,от них отвязаться нереально)да и зачем ей боязненный,пусть страхи идет выкатывать
сказочное_Бали• 30 ноября 2023
Ответ дляАнонимушка
Удалено администрацией...
Тріль!• 30 ноября 2023
що у вас, автор???
Михайло хлопцем теж розійшлись, з його ініціативи, його задовбав мій характер і мої капризи, пройшло 2 дні, прислав букет квітів сьогодні. Я думаю, це щоб мені легше було чи хоче миритись🤬 мене не радує ні перше, ні друге. Я молюсь, щоб вистачило сил не миритись!
сказочное_Бали• 30 ноября 2023
Ответ дляТріль!
що у вас, автор???
А що з характером?
Анонимушка• 30 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
Зачем так? Глупая у вас привычка. Автор ни о чем не уведомила, без деталей сюда пульнула, а вы все тут догадываетесь что чего случилось и что надо.