Indirra• 30 ноября 2023

Ще одне питання про голодомор

Тема не для суперечок про сам голодомор!
Цікавить інше
Декілька днів тому назад прочитала на Порадниці тему про голодомор і багато учасниць писали, що після всіх тих страхів люди жили ще до 95-98-103 років або навіть і тепер живуть
Тобто люди, які дітьми (!!!) пережили такий страшний голод, потім ще пережили другу світову, потім 90-ті роки
Як це можна пояснити? Тільки генофондом?
Сучасні мами намагаються дітям і вітамінку, і від стресу вберегти, і розважити, а здоров"я в дітей щось не дуже радує...
А в тогочасних дітей після голодомору мав би бути повністю розвалений ШКТ, наступна війна - суцільний стрес, 90-ті роки - бідося страшна
І так довго жили люди! Захоплююсь!!
Але як так може бути??
Яка ваша думка?
автор Indirra • 30 ноября 2023
Ответ дляалергирина
Врахуйте, що діти весь рік босі ходили, тобто або сильна імунка, або пневмонія і смерть
На картині святять паску, діти босоніж, як бачите деревце цвіте, і дерева голі, а це березень- квітень місяць і ніч. Уявляєте яка холодна земля, а потім ці дівчатка по 5-10 дітей народжували
Вибачте за офтоп
Дуже гарна картина
І дуже подобається мені Пимоненко
Але назва...
Ya tyt• 30 ноября 2023
Прабабуся пережила голодомор, кожен день згадувала, коли їсти готувала😥 померла рано. А потім ще післявоєнний голод. Бідні наші люди. Я про це часто думаю.