Подмигашка• 01 декабря 2023
Поговоріть зі мною … тяжкий стан. Депресія
Лікування приймаю недавно. Кожного дня мені важко існувати, постійні погані думки, все дратує, музика, світло, гучні звуки… здається , що живу в пеклі. Стала від усього відсторонена , домашні справи робити тяжко… Як це все витримати ?
РокерША• 01 декабря 2023
Навіщо витримувати? Зверніться до психотерапевта і почніть медикаментозне лікування.
Барбітта• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Потому что часто это лечение до опы
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Я приймаю ліки. Але стан мій чомусь погіршився, депресія посилилась
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляБарбітта
Потому что часто это лечение до опы
Скількох пацієнтів ви опитали, щоб дійти до такого висновку?
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Скільки часу приймаєте? Які ліки? Хто призначив?
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Психіатр , майже місяць. Зоолофт
Поросенка• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Міняйте препарат.
Таке буває.
Лика-прилипка• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Психіатр , майже місяць. Зоолофт
Ну майже місяць - це ви тільки виходите на якусь дозу. Скільки зараз приймаєте? Що лікар каже?
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляЛика-прилипка
У мене буде звʼязок з ним на наст тижні. Одна таблетка
Лика-прилипка• 01 декабря 2023
З власного досвіду - я ефект хороший від золофту відчула тільки на дозуванні 100 мг. Тобто через 2 місяці від початку лікування.
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Психіатр , майже місяць. Зоолофт
Виходили на дозу поступово? Скільки днів приймаєте призначене дозування?
Лика-прилипка• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Буде підвищувати, а якщо не зайде, міняти. Я 4 препарати змінила, так буває, все індивідуально.
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
На початкових етапах лікування вам потрібно бути в контакті з лікарем, щоб він стежив за розкриттям препарату у вашому випадку та вчасно коригував.
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Так, четверть, половина, ціла. Цілу приймаю 10 днів
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Приватний лікар по рекомендації…
Сапай вазони• 01 декабря 2023
Співчуваю Вам дуже
А є щось, що Вас хоч трохи радує, відволікає?
В самої депресія, на якісне лікування немає коштів, були спроби кілька разів бюджетного лікування, майже не дало ефекту.
Тому стараюся сама справлятися, просто відволікаю себе чим можу
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Все правильно, тож 10 днів - це поки що не строк. Місяць потрібно, щоб препарат розкрився. I вже потім з лікарем приймати рішення щодо дозування або заміни. Тож просто чекайте.
Ви вже на правильному шляху і дбаєте про себе. Будьте поблажливі до себе, дайте можливість собі перетерпіти цей важкий період адаптації. Далі з кожним днем буде ставати краще. Головне - не кидайте лікування та не слухайте оту муйню що вище написали про «лєчєніє до опи».
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Але сам препарат приймаю близько місяця … я така неспокійна, займаюсь самоїдством… просто лежати, відпочивати?
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
А який у вас діагноз? Саме депресія чи якось по-іншому називається? ГТР не ставить лікар?
Я б вам просто порадила робити те, що ви хочете (в міру можливостей). Ну тобто відмовитись від якихось справ, які ви самі собі нав’язали, а більше робити те, що хочеться. Хочеться вам лежати зірочкою на дивані - лежіть.
Краще неодмінно буде, чи з цим препаратом, чи з іншим (просто довше доведеться почекати) ,але світло в тунелі є точно. Ви вже на шляху до ментального здоров’я. Ваша активність повернеться, будете ще ганяти в режимі електровіника і все в руках горітиме. Але не зараз.
Зараз ваша батарейка трохи сіла, її треба зарядити. Ваша нервова система виснажена, ваша фізіологія (гормони) не можуть впоратися з цим виснаженням. Тож потрібно лікуватися, щоб підтримати організм.
Психіка людини - такий самий орган як і печінка, як і рука чи нога. Вона теж може хворіти. Уявіть ,що ви просто зламали ногу. I там крути не крути, а треба 2 місяці мінімум лежати. Так і тут. Робіть все що можете і не будьте вимогливою до себе. А рідним скажіть ,що зараз ви хворієте, щоб вони розуміли ваш стан і теж якось коригували себе по відношенню до вас.
Я пам’ятаю, як дивилась фільм і не розуміла про що він. Тобто відстороненість - буває, це типово. Апатія - взагалі класика при депресії.
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Дякую. Депресія. Під питанням БАР
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Дякую. Депресія. Під питанням БАР
У вас бувають стадії піднесення?
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
У вас бувають стадії піднесення?
Весною, влітку
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
У вас бувають стадії піднесення?
Мені страшно жити… це не життя. Мене не дуже розуміють. Чоловік недавно сказав, я під таке не підписувався, хочу нормальну жінку… мені так боляче
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
А як на ньому відбивається ваша хвороба? Що у нього змінилось?
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Весною, влітку
Навіть якщо БАР підтвердиться, це все одно лікується, а ремісія в деяких випадках триває роками.
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Мої стани повторюються. Я не можу закривати всі побутові питання, як раніше.
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Допомогти вам ніхто не може? Чоловік, батьки, дорослі діти?
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Чоловік працює, часто у відʼїзді. Син купляє продукти , пилесосить, батьки далеко від мене.