Баба_Воля• 01 декабря 2023
Як просити підняття?
Всім привіт.
З початком війни перейшла з приватної фірми на напів-державну контору ( це щоб уявляти підхід).
Зп 16000. Працюю бухгалтером відокремленого підрозділу (виробництво), я тут єдиний бухгалтер - я не веду тут повний облік, якусь частину виконує головний офіс. По штатці два бухгалтера. Коли мене брали на роботу, був крім мене ще один бухгалтер. Але потім вона через пів року пішла в декрет, бачили що я справляюсь і нікого не взяли.
Усі інші працівники мають різні плюшки - службові машини, 1.5 липових ставки, відшкодування вартості зйомної квартири, віповські зп. А мені нуль.
Зараз справи у підприємства непевні із-за зміни керівництва, реорганізації. Але плюшки нікому не знімають.
Я могла б змінити роботу, але закінчується моє лікування і буду пробувати йти в декрет.
Кожен день усе бісить, відчуваю себе другим сортом на роботі.
Як говорити з керівництвом, якому по замовчуванні на все похер.
Дякую) Більше хотілося виговоритися
Замороженная селедка• 01 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Та не гарно, переходити на нову роботу і через пару місяців там вагітніти))
Боже, де ви такі ходите, хто переживає гарно чи ні?) Тут танцюєш над ними, вже всі запаси особисті витягав, аби вчасно зп отримували. Не сильно їх контролюєш, бо всі ми люди. Коли були можливості - премії, подарунки, активності всякі.
А вони тіки на шию сідають і нагліють. А потім зляться , коли нагадуєш за посадові обов´язки.
Баба_Воля
• 01 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну, є ще такі дурні як я. Які думають за керівництво, ходят з температурою 38 на роботу,бо не має кому замінити, в відпустки не ходять, не відпрашуються і не запізнюються
Але таким як я, постійно на голову вилазять. Так що треба бути наглішою
Замороженная селедка• 01 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Шкода що такі як ви- попадають до таких керівників , які не цінують. І навпаки (
Хай у вас все вийде і вам підвищать нормально зп. І успіху з плануванням та реалізацією появи нового українця/ українки на світ)
Баба_Воля
• 01 декабря 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Дуже дякую за допомогу, підтримку і поради.
І вам усього найкращого