Верная2014• Изменено 01 декабря 2023

Борщ - національна російянська страва. Україна сама винна і єтовсеполитика.

Живу зараз в Польщі в хостелі - (так-так, бомжую і все таке і чого ти там сидиш, то і не пиши нам) Але. З нами кілька днів назад поселили Армянина, який казав, що він Дагестанець. Особливо ми не спілкувалися але сьогодні я готувала і він вийшов готувати. Бачу по інградієнтам, що буде борщ. Я ще дуже здивувалась, що Дагестан, а готує борщ. Кажу: - Ви борщ готувати будете?
- Так, каже, національне російське блюдо.
І тут в мене впало забрало. КАжу: то Українське. Він: - Весь мир знает, что єто расийское блюдо. Расия и Україна - Адин народ! У вас же один язик...
Єто Зеленский виноват в войне, потому что оружие Нато хотел поставить в Донецке. Он даже не президент и его не вибирали...
Короче, довго я з ним розмовляла на ту тему.
А виявилось, що сам він з Арменії, а саме з Карабаху. То там він знає, хто підтримував Азербайджан. І згоден, що то була рашка.
А тут винен Зеленский и єтовсеполитика.
Питання: Що кожен з вас робив би на моєму місці? Сваритися з ним далі і пояснювати, чи забити і не розмовляти просто? Ось так напряму вперше я з таким брєдом стикнулася. Я зайшла в кімнату і плакала, мені було неймовірно образливо. Особливо за ’русское блюдо’.
Результат:
вже голосів: 245
143 (58.37%) Розвернулася і мовчки пішла
56 (22.86%) Побила би,бо нема чого
46 (18.78%) Я би доказувала до останнього
космея• 01 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Именно что национальная. Я цитату привела из статьи Би-Би-Си. Борщ это очень распространенное блюдо, которое вошло в национальную кухню дофига кого
Походження бурякового борщу — українське. На думку багатьох експертів, саме з України борщ поширився на різні території й так органічно там прижився, що кожна країна вважає його для себе традиційним.

Prervana• 01 декабря 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
у нас очень многие варят борщ без буряка= щи.
Это капусняк. Щи - с кислой капустой
Allaif• 01 декабря 2023
Згадала прикол про щі:
Щі-це вода, якою помили тарілку від борщу😁
за крок до весни• 01 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Російської служби Бі-Бі-Сі. Забули додати? Чи какая разніца?
Prervana• 01 декабря 2023
Ответ длякосмея
О, уже уточнения пошли. Буряковый борщ. А ведь есть еще зеленый борщ, белый борщ, борщец (борщок) и еще варианты.
СИРЕЛИ• 01 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Это капусняк. Щи - с кислой капустой
капустняк с пшеном и тертой капустой. может быть и с кислой и со свежей.( лучший вариант 50 на 50) щи так же варят и с кислой и со свежей.
Просто Козя Я• 01 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Именно поэтому бурякрвый борщ называется - УКРАИНСКИЙ.
СИРЕЛИ• 01 декабря 2023
Ответ дляAllaif
Згадала прикол про щі:
и еще один-
щи- хоть йух полощи.
fruhling007• 01 декабря 2023
Стоп. Яку країну підтримувала росія у Карабасі?

Mrs.Ochmonek• 01 декабря 2023
ЮНЕСКО внесла борщ до Списку нематеріальної культурної спадщини –
Структура ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) внесла український борщ до переліку об´єктів нематеріальної культурної спадщини..
.1 Jul 2022

Роздрукуйте і повісьте в кухні.
Незламна• 01 декабря 2023
Ну точно би не плакала) Підготуйтеся на наступний раз, розкажіть, що Азербайджан та Вірменія - адіннарод, чи шо там у них
Prervana• 01 декабря 2023
Ответ дляШтош
Господи, радует только то, что такая проблема не только у нас. Ближний восток за пахлаву драчки устраивает, а Индия с Китаем за рис чубятся. Хоть не так стыдно за предмет спора
NYC• 01 декабря 2023
Ответ дляfruhling007
Я два раза спросила, автор пропала..
А мужик то с армении,то с дагестана, о с Азербайджана
Виктория-1980• 01 декабря 2023
Ну вы даёте, плакать из за борща, не насрать ли чьё блюдо. Вот про пурген девушка написала - дело говорит))))))). А по факту, многие из пост совка так же думают. В Молдове например. Мне там один - в один такое говорили.
чир• 01 декабря 2023
Ответ дляNYC
Я два раза спросила, автор пропала..
Она ушла на кухню, готовить русскую долму.)
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляШтош
В борщ бы ему плюнула. А вообще все узкие знают, что борщ это украинское блюдо и дагестанцы и армяне, и чеченцы. Так что сказал он это вам на зло.
Теж про це думала і це бісить ще більше!
Просто Козя Я• 01 декабря 2023
Ответ дляPrervana
А вам с какой стороны стыдно, как украинке,которая пытается доказать, что борщ это русское блюдо или как русской пытающейся перекрутить и присвоить всё от борща до Киевской Руси ?
Ксения З.• 01 декабря 2023
Ответ дляkll lena
Капець, у мережі був рецепт руського борщу у мультиварці - закидати все як свиням, додати цілий буряк і варити годину 🤯, пригадала аж затошнило.
Это в мультиварке. Там по-другому и не сваришь
Чаюри• 01 декабря 2023
Ответ дляkll lena
Ну це не так і неправильно, наш борщ готували звечора в печі, укладали все, і воно томилося ніч, зранку снідали борщем і на працю, мультя теж томить як піч.

автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляNYC
Я два раза спросила, автор пропала..
Вірменію. Тому що мужик сам так казав. То він з Дагестану, то з Азербайджану.
liss• 01 декабря 2023
Ну погуглили б его национальное блюдо и сказали бы ему что то росийське )))
За язык вообще бредня , если на одном разговаривает он с росией или вообще знает русский то по идее его можно россиянам убить .. ну а шо
Насчет допуска войны в страну ясно напала расия .. а кто допустил ? ну ответьте себе сами .
Prervana• 01 декабря 2023
Ответ дляШтош
Как жительнице определенной климатической зоны, которая понимает, что национальная кухня народов формируется из того, что растет в этой климатической зоне.
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляliss
Він сам сказав, що їх називають одним народом з Турками (вперше про таке почула), то я сказала, що якщо ми з росіянами один народ, то я буду вважати його Турком.
NYC• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
’То там він знає, хто підтримував Азербайджан. І згоден, що то була рашка.’
В интернет ходили?
liss• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Турки знают об этом 😹.. думаю они не считают их « братьями «
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляNYC
В интернет ходили?
Та блін сама їх плутаю. Бо на рахунок Азербайджану з Вірменією я внепалитики.
NYC• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Путаете азейбаржан с арменией?!?? А рашку с Украиной не путаете?
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляNYC
Ні, не плутаю.
NYC• 01 декабря 2023
Ответ дляВерная2014
Ні, не плутаю.
Так они заклятые враги, это чтоб вы знали, и для них оскорбление это.
автор Верная2014 • 01 декабря 2023
Ответ дляNYC
Та я знаю. Я плутаю саму назву)). Тобто, знаю про війну, про Карабах, а назву плутаю.