И_В_офигительных_штанах• 01 декабря 2023

Посилка військовим, хімічні грілки - які?

Збираю посилку для військових, які працюють на нулі.
Що зараз найбільш необхідне?
Планую купувати термошкарпетки, хімічні грілки та устілки та стандартне - кава,чай, батончики, мікси горішків..
Може хтось може поділитися перевіреним сайтом, фірмами, де можна взяти шкарпетки, грілки, устілки?
Знайшла такі устілки, як на фото, за гарною ціною, може хтось уже користувався? Чи тримають вони тепло хоча б 7-8 годин?
автор И_В_офигительных_штанах • 01 декабря 2023
Такі, відразу не прикріплялося фото

Зяблик протестант• 01 декабря 2023
Вибачте, що влізу зі своїм офтопом. ..

Коли передають оці плетені спицями шкарпетки військовим, вони реально треба? На них налазить військове взуття? Чи вони для сну, наприклад....?

Є нитки, вирішую: пустити або на шкарпетки, або в реаб.дитячий центр.
Ответ дляЗяблик протестант
Вибачте, що влізу зі своїм офтопом. ..

В мене такі ж думки з приводу в´язаних шкарпеток, але теж часто чую, що потрібні. Може як альтернатива термо? Бо шкарпетки можна зв´язати самому з того, що є вдома 🤷‍♀️
Жена сантехника• 01 декабря 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Такі, відразу не прикріплялося фото
Купила такі, і ще інші трохи. Але тільки в неділю будемо надсилати, так шо поки без відгуків
Жена сантехника• 01 декабря 2023
Ось такі ще
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Отруту для мишей треба, бо тьма їх там. Я теж збираю посилку
Ответ дляЭскиз бесконечности
А що, крім отрути посилатимете?
Блін, незнайомим людям якось незручно отруту
ViolaVio• 01 декабря 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А що, крім отрути посилатимете?
В´язані шкарпетки з вовни дуже потрібні. Гріють ноги, без взуття зрозуміло. Просять в різні місця, кажуть дуже актуально. Збираю смаколики, особливо батончики, снекі м´ясні, горіхи. Все , що може швидко утеплити голод , коли вони уходять на позиції. Ліки від нежиті.
Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А що, крім отрути посилатимете?
Вони самі просять. У моєї подруги зять там, каже мишей тьма.

Эскиз бесконечности• 01 декабря 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А що, крім отрути посилатимете?
Енергетики, їжу швидкого приготування, щось солодке, чай, кава, серветки, носки, цукор. Може ковбаси сухої, подумаю, щоб не зіпсувалась. Якщо знайду, то розпалювачі замість воску. Кажуть, в Аврорі є такі.
О, ліки від застуди ще
Ответ дляЭскиз бесконечности
О, ліки від застуди ще
Дякую за відповідь!
Ручки-Крючки• 03 декабря 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А що, крім отрути посилатимете?
Ну спакуйте просто окрему посилку з отрутою, воно реально треба. Бо пожеруть же все що ви надішлеье хлопцям.
Ручки-Крючки• 03 декабря 2023
Мене цікавить хімічна грілка. Бачила в ІГ дівчата розповідають як для своїх близьких на передовій робляять многоразові. Ніхто не пробував?
Ручки-Крючки• 03 декабря 2023
https://www.instagram.com/p/Cz4BaQRNyHA/ Ось такі маю на увазі
автор И_В_офигительных_штанах • 08 декабря 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Купила спеціальні пастки для мишей-книжки, бачила відгуки по ним хороші, бо після отрути вони потім смердять дохлі