Упругая попка• 01 декабря 2023
У Jysk приймають меблі, які були вже зібрані?
Наприклад, якщо товар неналежної якості
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Це у вас полиці-смердючки?
Та це жах якийсь, ми ж виставили стелаж у загальний коридор, але запах там не зменшується, це якась отрута
Карапулька• 01 декабря 2023
Ответ дляУпругая попка
юск всё принимает,даже матрасы юзаные
Хропочка з гривкою• 01 декабря 2023
Ответ дляУпругая попка
А якщо на дах винести, прикрити плівкою?
Джулияробертс• 01 декабря 2023
Ответ дляКарапулька
юск всё принимает,даже матрасы юзаные
Через те не хочу там таке купувати(
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Я чесно не знаю ,куди його нести, воно важке, більше 20 кг. Ми його ледве у коридор витягли з квартири. І саме страшно те, що нам тепер треба і комод виносити із квартири, бо наш старий комод перейняв якимось чином цей запах
Карапулька• 01 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
Через те не хочу там таке купувати(
ну вы ж там купили уже что-то,там кроме Гномов вообще страшно что-то покупать,и то не факт,что Гном этот не встречал Новый год у кого-то
Слоник-тоник• 01 декабря 2023
Ответ дляКарапулька
ну если с биркой, то не встречал ни у кого больше
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляКоко На Страже
Два столи там купували, нічого не смерділо🤷🏻♀️
Я читала відгуки на цей стелаж, ми не одні такі, що отримали брак. Деякі партії значить браковані. Подивилася, виробник Китай
Карапулька• 01 декабря 2023
Ответ дляСлоник-тоник
там цепляют,то вы не знаете,ну и вам об этом не скажут
Бритоножка• 01 декабря 2023
Ответ дляУпругая попка
Жах! Але як ви будете його везти в Юск, краще ж розібрати для транспортування
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляБритоножка
Його хіба що нести туди, у нас до юску десь кілометр, та й розбирати стрьомно, отим всім дихати, поки будеш відкручувати деталі
Тріль!• 01 декабря 2023
Минулого року купували малій шафу і письмовий стіл, взагалі без запаху. Навіть в перший день нічого не було.
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляparele
Что за стеллаж такой смердючий?)
Стелаж ALMIND 6пол білий
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляТріль!
Ну правильно, так і має бути, я взагалі в шоці від того, що цей запах ще й на інші наші меблі перейшов
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляparele
Ужас. Читаю отзывы, вы не одни так попали.
Вообще Юск очень клиентоориентированный. Заберут.
Можете даже попробовать настоять, чтобы они своей машиной забрали.
так більше того, наші відгуки вони не опублікували
КучМала• 01 декабря 2023
У нас такой маленький. Правда покупали почти два года назад. Кто производитель не смотрела, Китай или нет. Запаха не было, только пятна проступили от дерева, муж покрасил
Упругая попка
• 01 декабря 2023
Ответ дляКучМала
Та ми взагалі скільки купували меблі, і все завжди нормально було, а це хтозна що взагалі. Знаходишся у кімнаті одну хвилину і вже горло першить
Научительница• 02 декабря 2023
несите обратно, автор, ни в коем случае не оставляйте и не травитесь! Я покупала там тумбочки из сосны, запаха не было, ДСП это жуткая гадость
Злюка-закусюка• 02 декабря 2023
Ответ дляУпругая попка
Якраз думала купити стелаж в Юску. Бачу, не варто
Упругая попка
• 02 декабря 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Думаю, там є і нормальні меблі, бо якби у більшості людей таке траплялося, то всі би робили повернення. Але перевіряти, яким буде наступний товар, вже якось не хочеться
Упругая попка
• 02 декабря 2023
Ответ дляНаучительница
Я не знаю, чи це запах саме дсп, здається, що дсп пахне інакше. Це прям запах чогось їдкого і хімічного
Упругая попка
• 02 декабря 2023
Ответ дляparele
Забирати самі взагалі ніяк не хочуть, чи можна якось на них вплинути?
Все, що нам сказали, вивітрюйте
Упругая попка
• 02 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Беруть, вони досить контактні в цьому сенсі
Дзвонили до них у підтримку, вони взагалі не контактні, таке враження, що прикол з нас женуть. Ми їм про те, що стелаж винесли із квартири, а в спальні досі страшний запах стоїть, а вони типу: провітрюйте кімнату зі стелажем