Тепличная• 02 декабря 2023
Як підібрати фасон сукні?
Завжди була дуже худою, тепер поправилася нормально так.. скрізь ніби норм, а з´явився живіт, сукні які обтягують, або навіть просто по фігурі взагалі не можу одягнути тепер, не знаю на які звернути увагу, порадьте щось (
Тепличная
• 02 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
Купуйте одяг за розміром,і не лестіть собі.
А чим же я собі льстю?.... Чи як це його вірно сказати... Я взагалі то аж ніяк не хвалю свою фігуру...а навпаки виявила недоліки, з якими не знаю як справитися..
Жена миллионера• 02 декабря 2023
Якщо фігура Яблуко, то краще з V образним викотом, додає стрункості. Щоб не обтчгувало талію, можна під пояс трошки свободне
Тепличная
• 02 декабря 2023
Ответ дляЖена миллионера
Мабуть так... Талії взагалі немає...
Жена миллионера• 02 декабря 2023
Ответ дляТепличная
Мабуть так... Талії взагалі немає...
І в мене (
Танго утрьох• 02 декабря 2023
Ответ дляТепличная
Мабуть так... Талії взагалі немає...
У меня талии нет при фигуре перевернутый треугольник
Обстановщица• 02 декабря 2023
Ответ дляТепличная
Якщо ви набрали вагу, значить треба купувати не той розмір , що раніше, а більший.
І нічого не буде обтягувати.
Свисток ля-минор• 02 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
І нічого не буде обтягувати.
Не розказуйте те в чому не розумієте.
Автор каже що носила сукні в обліпку, якщо є живіт і жир на стегнах і талії то така сукн навіть на 2 розміри більша вже не підходить.
У мене така ж проблема і я чудово розумію автора, особливо якщо вже за 30
Тепличная
• 02 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
І нічого не буде обтягувати.
Ну що більший то зрозуміло, бо в той що є я взагалі не влізаю... В обтяжку не шукаю варіанти, так як пропала талія і з´явився живіт... Тому деяких речей моделі які носила раніше не підходять взагалі, навіть якщо вони більшого розміру (. От саме сукню тепер не знаю яку вибрати (
Тепличная
• 02 декабря 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Не розказуйте те в чому не розумієте.
Саме це я мала на увазі ))
Не могла ніяк поправитися все життя, дочекалася нарешті... (Так, за 30... Точніше за 40 вже ...)