Обнемашечка• 02 декабря 2023

Антидепресанти та лібідо

Розкажіть, як у вас було.
АД приймаю вже 1,5 року, міняли препарати, ефект був не стійкий або взагалі не було.
Нарешті підібрали те, що підійшло.
І все ніби добре - і самопочуття, і сон краще набагато, і вага не росте. Але лібідо ..просто щезло. Секс завжди любила. А зараз взагалі ніяк, просто не збуджує нічого. Чоловік вже косо дивиться. Якось сумно, невже так буде весь час прийому?
Лінива, не каюсь• 02 декабря 2023
У мене був просто такий період.
А потім, як і раніше
Привіт з ботойбіччя• 02 декабря 2023
Это мужчину менять вам уже надо,а не сваливать на ад
Свідок Перемоги• 02 декабря 2023
У меня ноль , сразу пропало
Крим мій• 02 декабря 2023
У мого чоловіка так. Препарат підійшов, все ок. Але лібідо...
Чудовий каламбур• 02 декабря 2023
Автор, порадою не допоможу, але моя подруга -гінеколог каже, що від АД так і є. Вона казала це в контексті того, що жінки (та й чоловіки) дуже потерпають від війни і хтось заспокоюється алкоголем , а хтось АД, так алкоголь не впливає на гормональний фон на відміну від АД
Значит надо• 02 декабря 2023
У меня моментально либидо отключалось, хотя муж всегда заводил с полоборота.Но мне лучше без либидо, чем в том состоянии, из которого вытягивают ад.
автор Обнемашечка • 02 декабря 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Не треба мені нікого мінять. Я дуже люблю свого чоловіка. Не хочеться не то що сексу, мені навіть самій себе задовольняти не хочеться, і порно всяке не заводить і все тут.
автор Обнемашечка • 02 декабря 2023
Ответ дляЗначит надо
Це 100%.
Мотористка• 02 декабря 2023
А у меня норм, но у меня ад не сильный
Пушка заряджена• 02 декабря 2023
Зникало, але з часом з´явилось