Заместитель Анонима• 02 декабря 2023
Ставлення до клієнтів магазину jysk, купили стелаж на свою голову
Писала тут про стелаж за 5500 гривень із jysk, який виявився із токсичним сильним запахом. Стелаж винесено із квартири, але у спальні стоїть вже 3 дні цей самий запах не дивлячись на відкрите вікно.
При зверненні на їх номер підтримки вони забирати меблі відмовилися, сказали мені ’приносіть у магазин, можливо, буде зроблено повернення’. Можливо! Щоб було зрозуміло я жінка 50 кг, стелаж важить десь 24кг, до jysk більше 1 км. У мене було отруєння токсичними парами від цих меблів, і вони мені пропонують нести його у магазин і дихати ним. Але не суть.
Суть в тому, що робітники jysk відмовляються відповідати, які речовини можуть бути в складі стелажа, щоб хоча б зрозуміти, що це таке. Бо воно саме не вивітрюється ні на грам вже третій день, більше того, запах перекинувся на інші меблі спальні (вже йде сморід від старого комоду, столу із ікеі, підвіконня). Впевнена, що це треба чимось мити, бо так не пройде, але щоб знати чим, треба хоча б розуміти, це лак чи фарба чи формальдегідна смола.
Таке враження, що в jysk самі не знають, що за меблі у них продаються, з яким складом і як можна нейтралізувати токсичні пари.
Нам відповідають, що ’ запах це нормально, просто провітрюйте приміщення, де знаходиться стелаж’. Але ми не можемо вивітрити квартиру, при тому, що стелажу в квартирі вже нема.
У нас навіть не питали, на що воно схоже, не пропонували приїхати подивитися, що це таке, явно ж якась бракована партія, її треба ліквідувати. Але їм норм, вони збираються продавати цю отруту далі.
Скільки ми купували меблів, і дешевших у тому числі, у такій ситуації перший раз, і навіть не так важливо саме повернення, як те, що у квартирі зараз страшно проживати, а у спальні взагалі не можна знаходитися.
У магазині jysk брали товари не перший рік, чогось думала, що jysk лояльний до клієнтів, але ця ситуація за межами мого розуміння
Вилосипедниця• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
як його розбирати, викликати мастра за гроші? хто захоче цим дихати?
Меблі jysk, як в ікея, збираються розбираються без ніяких майстрів, але це ж треба напрягтись) я якщо що, стіл і комод сама скручувала чітко по інструкції.
3@йk@• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
нічого, що це від меблів, які вони продають? може треба розібратися, що там за отруйна речовина, чи ні?
Коллеги,друзья,знакомые,соседи
Дотяните тот стеллаж уже в магазин и устройте гвалт на месте
Представьте реакцию персонала и покупателей с теми гномами когда Вы на перевес со стеллажом и матами явитесь?)
Действуйте,а не прокрастинируйте тут !
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
А как вы определили? Не все токсисичные вещества пахнут. Может они вас давно травят?
Вам дійсно смішно, що люди купили меблі, які спричинили отруєння?
Своего не предлагать• 02 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Шукайте виходи на головний офіс якось
Персрналу магазину пофіг, у них бачення ж не глобальне, вузьке: продай. Повернення зроби. А що, чого, як - пофігу
какие выходы?
автор явно не в себе
ей сказали в магазине - привозите, разберемся
а она истерит и хочет, чтобвы оно само как-то рассосалось
автор явно не в себе
Да, я блондинка!• 02 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
Автор пише, що теж раніше такого не було
Хорошо что люди закупились раньше этими гномами, теперь непонятно из чего они их будут делать и чем они будут вонять
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
и проветрили
воно не вивітрюється. взагалі
Своего не предлагать• 02 декабря 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А чим допоможуть вам на Совєтчіці?
ща разрулим
Инфотуфелька• 02 декабря 2023
Не вижу проблемы. Разберите стеллаж также как его собрали. Вызовите курьера НП и отправьте назад.
Р.с. Я 43 кг, чего только не делала.
Джонсонюк• 02 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
может там в мебели гномики сдохли
Клин_Кляйн• 02 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Слушайте ,вы с автором на одной волне
Помогите уже ей с тем стеллажом
Да, я блондинка!• 02 декабря 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Слушайте ,вы с автором на одной волне
Помогите уже ей с тем стеллажом
Фу спасибо не надо
Джонсонюк• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
воно не вивітрюється. взагалі
чем быстрее вывезете из квартиры, тем быстрее проветриться
Виннипуховна• 02 декабря 2023
Ви мозкоклюйка - вас не влаштовує - берете і відводите назад. Все. Які там речовини вам ніхто не скаже, бо один Бог і китайці знають, що там наліплено. До себе якось привезли, так і назад відвезете.
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Воно не в квартирі знаходиться, а запах досі в спальні стоїть
3@йk@• 02 декабря 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
ща разрулим
Шо,одеваться и чапать помогать автору стеллаж тащить?
Автор,в каком Вы городе? Готовьте закуску и 100 гр. Выходим Вам на помощь!
Джонсонюк• 02 декабря 2023
я бы подумала что автор темы Таня. но вряд ли Таня в Юске отоваривается
Джонсонюк• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вы сделали сквозняк на несколько часов и до сих пор такое?
Инфотуфелька• 02 декабря 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ну так это ж надо заплатить. А автор хочет чтобы из Юск приехали и сами забрали.
КондуктЕр тролейбуса• 02 декабря 2023
Що саме ви хочете? Конкретно? Щоб вони приїхали? Щоб самі забрали? Щоб вимили вам квартиру? Щоб компенсували моральні збитки?
Що саме ви хочете, ви визначились?
Клин_Кляйн• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так проблема не в стеллаже
Ищите что то в вашей спальне
Возможно разлили какую то химию
Ищите что то в вашей спальне
Возможно разлили какую то химию
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Робили на цілий день
Джонсонюк• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Робили на цілий день
а когда складывали запаха не было?
Клин_Кляйн• 02 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
а когда складывали запаха не было?
Автор об этом молчит
Я 2 раза это спрашивала
Виннипуховна• 02 декабря 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Ну, тут або шашечки або їхати. Нехай тоді стенається далі, поки стелаж сам не виповзе.🤣
Все возможно• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я зараз, по-перше, не знаю, як 24 кіло по слизькій дорозі туди віднести, воно ж ще в зібраному вигляді, а, по-друге, від нього токсичний сморід, який доведеться нюхати.
І справа зараз більше в тому, як із спальні вивести цей жах
Ну ви цаца)
Хочете повернуть, то несіть їм)
КондуктЕр тролейбуса• 02 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ось тільки про неї теж подумала, але там нема спальні, там однокімнатна.
Ні за холодну воду• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
зате як продавати товари, шкідливі для здоров´я, то це норм
А навіщо ви його збирали, якщо воно вонюче? Відкрили коробку- запах є неприємний. Повезли в магазин та повернули. Все