Заместитель Анонима• 02 декабря 2023
Ставлення до клієнтів магазину jysk, купили стелаж на свою голову
Писала тут про стелаж за 5500 гривень із jysk, який виявився із токсичним сильним запахом. Стелаж винесено із квартири, але у спальні стоїть вже 3 дні цей самий запах не дивлячись на відкрите вікно.
При зверненні на їх номер підтримки вони забирати меблі відмовилися, сказали мені ’приносіть у магазин, можливо, буде зроблено повернення’. Можливо! Щоб було зрозуміло я жінка 50 кг, стелаж важить десь 24кг, до jysk більше 1 км. У мене було отруєння токсичними парами від цих меблів, і вони мені пропонують нести його у магазин і дихати ним. Але не суть.
Суть в тому, що робітники jysk відмовляються відповідати, які речовини можуть бути в складі стелажа, щоб хоча б зрозуміти, що це таке. Бо воно саме не вивітрюється ні на грам вже третій день, більше того, запах перекинувся на інші меблі спальні (вже йде сморід від старого комоду, столу із ікеі, підвіконня). Впевнена, що це треба чимось мити, бо так не пройде, але щоб знати чим, треба хоча б розуміти, це лак чи фарба чи формальдегідна смола.
Таке враження, що в jysk самі не знають, що за меблі у них продаються, з яким складом і як можна нейтралізувати токсичні пари.
Нам відповідають, що ’ запах це нормально, просто провітрюйте приміщення, де знаходиться стелаж’. Але ми не можемо вивітрити квартиру, при тому, що стелажу в квартирі вже нема.
У нас навіть не питали, на що воно схоже, не пропонували приїхати подивитися, що це таке, явно ж якась бракована партія, її треба ліквідувати. Але їм норм, вони збираються продавати цю отруту далі.
Скільки ми купували меблів, і дешевших у тому числі, у такій ситуації перший раз, і навіть не так важливо саме повернення, як те, що у квартирі зараз страшно проживати, а у спальні взагалі не можна знаходитися.
У магазині jysk брали товари не перший рік, чогось думала, що jysk лояльний до клієнтів, але ця ситуація за межами мого розуміння
Малинка• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вам дійсно смішно, що люди купили меблі, які спричинили отруєння?
Є медичне заключення?
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляСвас в шоке
Автор пише, що теж раніше такого не було
автор багато чого пише)))) лиш не пише, як так сталось, що купляли стелаж, везли, заносили, складали - і нічого їй ’токсично’ не воняло
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляОйЙой
А як ви хотіли?
Щоб вони його вивезли?
Назвіть мені магазини , які зроблять вам повернення меблів і ще й самовивозом 🤦♀️
Щоб вони його вивезли?
Були випадки, коли jysk забирав товари сам
Лгин• 02 декабря 2023
Ответ для3@йk@
И Вы решили не отвезти стеллаж,а и соседей потравить)
Вы в больницу обратились с отравлением?
Какой-то бред. Мне бы в общий коридор кто-то такую вонючку вынес - уже бежал бы с ней к бакам припрыжку
Лгин• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я сама буду вимивати, але ж треба знати, хоч що воно таке
Зачем вам это знание? Что вы будете с ним делать?
ОйЙой• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ви в цю статистику не попадаєте.
Як що до інших магазинів?
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛгин
Так почему вы продолжаете им дышать, а не отвезли в магазин?
Я ж написала, що ми винесли стелаж із квартири, але запах у спальні залишається і не вивітрюється
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
зате як продавати товари, шкідливі для здоров´я, то це норм
Ким доказана ’шкідливість’? Маєте експертизу на руках? Допишетесь ще до того, що будете платити Юску за наклеп, якщо хтось скине цю тему центральному офісу. Ви часом не Lilu?
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляМалинка
А як ви його збирали?
Викликали майстра, який збирав
Клин_Кляйн• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вы их тоже донимали ,что вам воняет ?
Вы собрали стеллаж ,вам не понравился ,хотите вернуть ,но лень разбирать и везти в магазин. И вы придумали легенду про химическое отравление. Так ?
Но видимо Юск уже знают вас ,поэтому не ведутся на это .
Малинка• 02 декабря 2023
Ответ дляНі за холодну воду
А навіщо ви його збирали, якщо воно вонюче? Відкрили коробку- запах є неприємний. Повезли в магазин та повернули. Все
А як же отруєння? Як же провітрювання? А як же жалісна тема?
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаліковий троль
мало віриться, що меблі винесли, а запах посилюється. ви щось брешете або смердить не стелаж. логічно ж🙄
він не посилюється, він залишається такий самий, не вивітрюється
Так точно!• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я зараз, по-перше, не знаю, як 24 кіло по слизькій дорозі туди віднести, воно ж ще в зібраному вигляді, а, по-друге, від нього токсичний сморід, який доведеться нюхати.
І справа зараз більше в тому, як із спальні вивести цей жах
Удалено администрацией...
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Так і понять. При бажанні не важко ж зу трітися з покупцем, вислухати що не так, перевірити товари, розібратися в ситуаціі - постачальника спитати; той - виробника.
Просто уявіть що це не стелаж, а посуд був би. Токсичний. І людина у прямому сенсі лежить з отруєнням під крапельницями. А мосуд і далі на прилавку. І нові постраждалі кожного тижня, умовно.
Тож ідея розібратися - хороша🤷♀️
Дякую, саме це я і маю на увазі
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Висновок лікарської комісії, що у Вас отруєння. спричинене меблями, дайте
А я кумедна• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Тим, хто намагається тут іронізувати чи писати приколи: якби ви купили такий товар із запахом і ви чи ваша дитина отруїлися цими парами, то думаю, було би вже не до приколів
Jusk це взагалі не дорогий бренд і на хорошу якість розраховувати не варто, якість схожа/нижча за ікеа.
Працювала в інтернет магазині посередника ікеа, то меблі взагалі при транспортуванні наскрізні дири отримували. Тобто про хорошу якість не йдеться, дсп, але зазвичай оптимальне співвідношення ціна/якість.
Продавці справді знають тільки ту інформацію, що у відкритому доступі на сайті (кажу і як колишній працівник посередника, і як працівник філії іншого іноземного бренду (не меблі). Нам не дають жодної додаткової інформації, можна скеровувати запит виробнику, але нема гарантії, що відповідь буде.
Jusk справді лояльний щодо повернень, але мало в якого продавця є практика, щоб самому забирати товар від покупця. Якщо це не передбачено політикою магазину, то продавець не оплатить вам кур´єра чи вантажне таксі.
Розумію, що не зручності і втрачаєте гроші на поїзлку до магазину, але в магазині справді є великий шанс повернути.
В той час як посередник ікеа ніколи не прийме назад меблі, які вже зібрали, це вже вважається бу.
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Хорошо что люди закупились раньше этими гномами, теперь непонятно из чего они их будут делать и чем они будут вонять
Була вчора майже 2 години в юску - нічого не воняє і зараз
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Бред
Схоже на антирекламу
Запах перекинувся на інші меблі
Фантастика блін
Схоже на антирекламу
Запах перекинувся на інші меблі
Фантастика блін
так, комод і стіл, стіл менше, комод більше. Ще підвіконня і ламінат. На ламінаті відбувалася зборка стелажа
Вот Она Я• 02 декабря 2023
Того і замовляємо меблі у мебляра.
Колись купили «щастя-шафу» з Юска…задихнутися можна було, ще й воно таке все тоненьке, царапини з’являлися швидко.
З того часу оплачую вищу ціну і отримую якісні меблі, вони і на вигляд кращі, петлі якісні і т д
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляДжонсонюк
может там в мебели гномики сдохли
Як побачили, куди потрапили?
Малинка• 02 декабря 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вчора, коли шукала відгуки про стелаж, то бачила як люди скаржилися на штори з юску, що їдкий запах фарби. Тож не всім пощастило так, як вам
І що, штори в них Юск забирав? Чи вони самі їх повертали?
Да, я блондинка!• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Берите пока не воняет
3@йk@• 02 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
И туда тоже можно (с)
Предлагаете автору на удачу клубный ?))))
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
При зборці запах почався, поки була просто відкрита коробка нічого не пахло. Підозрюю, що це саме через полички стелажа, а не бокові штуки.
Бо запах почався, коли майстер виклав перші дві полички на підлогу
Ламборджини• 02 декабря 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Так проблема не в стеллаже
Ищите что то в вашей спальне
Возможно разлили какую то химию
Ищите что то в вашей спальне
Возможно разлили какую то химию
Я більше схиляюсь до думки. що автор стелаж помила якоюсь хімією, а тепер намагається зіпсутий товар втюхати назад магазину
Заместитель Анонима
• 02 декабря 2023
Ответ дляЛгин
Як що, виводити цю речовину, вимивати
Клин_Кляйн• 02 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
И такое возможно