Якось так і живу• 02 декабря 2023

Хто дуже любить солодке і відмовилися від цукру

Ви мед їсте?
Дрібка щастя• 02 декабря 2023
Пытаюсь отказаться. С переменным успехом.

Когда делаю эти попытки, то и мед не ем.

Сейчас как раз одна из этих попыток)))
Джем Шакіри• 02 декабря 2023
Мед нет, заменяю стевией с эритритолом
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ні. Але я з февраля відмовилася від усіх вуглеводів.
Схудла на 22 кг, їм скільки хочу. Голова ясна, пам´ять стала нормальна, сплю як немовля.
Але в мене 2 тип діабету. Не знаю як здоровій людині...
автор Якось так і живу • 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
А що їсте? Скільки разів на день?
Леопардові панчохи• 02 декабря 2023
Був період коли відмовлялася на 2 тижні з Анітою Луценко, спочатку важко було, а потім без проблем. Після того, як повернулась до цукру ще довгий час не могла їсти цукерки - занадто солодкі були.
А щодо меду - це практично ті ж самі яйця -вид збоку.
Реанимация• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
как вам завидую, у меня ломка...
Ответ дляЛеопардові панчохи
От я два тижні без цукру і два дні їла мед і таке враження, що себе обдурюю.
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
как вам завидую, у меня ломка...
Після тижня проходить.
Реанимация• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Після тижня проходить.
не могу продержаться
Молода і нерозважлива• 02 декабря 2023
Пів року без солодкого, мед чайна ложка до кави в ранці і сира багато стала їсти.
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ответ дляЯкось так і живу
А що їсте? Скільки разів на день?
З липня додала ще й інтервальне, не їм до 12 годин - 14:00, як карта ляже, мені так зручно.
Але протягом дня, ввечері їм що хочу та скільки. Після 2-3 місяців апетит зменшився, жор вечірній зник. Яйця, салати, овочі (не картоплю, не моркву (1 в день сиру). Капуста квашена, кабачкова запіканка з курицею, птиця, риба, м´ясо, сало, горішки на десерт, сир на десерт, майонез, бекон, сосиськи. Кето, але без фанатизму. В тому плані що не лише салати та м´ясо. Кокосове масло, арахісове масло, арахіс. Робила на днях сирники зі стевією, яйцем, миндальною мукою: фігня, але з´їла.
Пез Году Неделя• 02 декабря 2023
Я відмовлялась, більше року не вживала. Не помітила якихось змін.
Marmu• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
ви на кето? не їсте круп? ви нормально наїдаєтесь? я теж хочу, але не уявляю, як це можна так харчуватися. вас не тягне на піцу або роли?
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Так, кето, не їм круп, сахар, муку, крохмальні овочі картоплю, свеклу.
Зараз з´їла 2 яйця, трохи сиру, маринований огірок, та суп зі свинини з цвітною капустою. Це була перша їжа дня. Об´їлася трохи. Але це тому що суп нечасто, немає часу робити.
Голод практично зник після 3-4 місяців.
Marmu• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Голод практично зник після 3-4 місяців.
дякую! а підкажіть з психологічної точки зору - вас не тягне на вуглеводи, немає такого відчуття, що вуха крутяться, так хочеться булку якусь) і ще, якщо це актуально - чи стало вам краще психологічно? Мені психіатр порадив, сказав, що така дієта добре допомагає при стресах-тривогах і таке інше
Valechka-mk• 02 декабря 2023
Полноценно есть. Если сытый и сытости хватает хотя бы на 3 часа, но меньше тянет,
Плюс отслеживать когда хочется сладкое и какие эмоции заедаете, искать другие способы справляться с ними
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Про роли: рибу, сир, авокадо, водорості можу, якщо приспичить візьму і з´їм з соусом. Роли я люблю, любила. За картоплею сумувала ще.
Але і від них і від піцци, тортів шоколадних, відмовляюсь без проблем. Але я вже натренувала силу волі і мені доводиться часто бувати в компаніях де всі їдять і мене намагаються накормити. Причому і на заходах і родина, і в ресторанах. Оце найскладніше. Тому що люди не розуміють, підначують, шутять, чи заманюють тортиками.
Дрібка щастя• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
А как запеканка из кабачков без муки?
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Так!!!! Ось це і відсутність туману в голові це чому я продовжую і не збираюсь кидати. Я перестала бути такою невпевненою, тривожною, все пам´ятаю, депресія зникла, біль у тілі. Пару разів з´їла ягоди в вилетіла з кето. Але це того не варто було.
Marmu• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
дякую дуже вам за відгук!
Marmu• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
ще останнє питання, якщо можна?) а за який час ви відчули ефект такий?
Колупалочка• 02 декабря 2023
Вообще сладкое не лезет последние месяцы. Как перемкнуло. Вот просто смотреть даже не могу, не то что хотеть
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ответ дляДрібка щастя
А как запеканка из кабачков без муки?
Тут прочитала: терті кабачки, посолити щоб стекли, додати яйця і фарш курячий. І в духовку. Зверху сир. Смачно
Творог для розжига• 02 декабря 2023
Ответ дляMarmu
Воно стало покращуватися одразу практично, перший тиждень кето-нежить, так звана, коли ковбасить. А після тижня краще і краще. Перестала бути плаксивою, спокійна, відстоюю свої інтереси, змогла відповідати коли мене ображають спокійно та впевнено. Сплю краще, до цього був кортизол, прокидалася в 2 в не могла заснути 1-2 години. Взагалі добре психологічно стало вже напевно на 1 му місяці. Але а мене ще були сильні стреси в червні. Зараз вже прекрасно. Якщо наважитеся, не забувайте пити вітаміни Б та мінерали!
OlikBoh• 02 декабря 2023
Мед не їм, це ж той самий цукор. Повністю без вуглеводів вже 2 місяці. Якщо їсти багато білків і жирів, то тяга до солодкого не турбує, хоча ранійше уявити себе не могла без солодкої кави і цукерки на сніданок
Рогнеда Карповна• 02 декабря 2023
Мед и есть сахар