18 мнеУЖЕ• 03 декабря 2023
Яблочный уксус
Кто то пил? Какой был результат ?
Хлопаю ресницами• 03 декабря 2023
Знаю историю, женщина заработала гепатит от того что пила уксус. Могу скопировать историю врача сюда
Мальчун-задирун• 03 декабря 2023
подруга дає дітям розведений яблучний оцет горло полоскати коли болить. каже що помагає, але я не ризикую так експериментувати. краще вже ромашкою. а от пити....., для чого? не стрьомно?
Майструю крила• 03 декабря 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Це брехня
Майструю крила• 03 декабря 2023
Я пила. 1 ч л натурального яблучного оцту на чашку води. Доьре допоміг від печії, здуття. Налагодився весь шкт.
Ленивица-красавица• 03 декабря 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Для горла, кстати, отлично
Майструю крила• 03 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Зачем, если не секрет, его пить?
Гугл в допомогу
Примарочка• 03 декабря 2023
Ответ дляМайструю крила
Гугл в допомогу
Гугл? ))) ви дійсно ведетеся на те що пишуть коперайтори в гуглі?)) Уренотерапію там теж описують.
Любимка-анонимка• 03 декабря 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Гепатит, це вірусне захворювання. Яким боком там яблучний оцет? Або ваш лікар купив диплом у переході, або ви щось не так зрозуміли.
Грабля• 03 декабря 2023
Ответ дляПримарочка
О. Я сьогодні уриною ніс промивала
Я_и_моя_собака• 03 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Гепатит бывает не только вирусным, но и жировым, алкогольным, токсическим
Любимка-анонимка• 03 декабря 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Це отруєння хім. речовинами чи алкоголем. Навряд чи 1-2 ч.л оцту можуть викликати таке отруєння. Хіба, людина пила оцет літрами. Хоча теж навряд. Виразку б заробила, гастрит, опік слизової, але не гепатит.
Прикуси Язика• 03 декабря 2023
Пила яблочний уксус 1 ст.л. на стакан теплой воды. Все ок. Яблочный уксус делала сама.
Майструю крила• 03 декабря 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я пью по чайній ложці мені пляшки вистачає більш ніж на рік.. це просто лікар дубровський вирішив хайпонути, бо ніхто мабуть до такого спеца не поспішає