фрау Гітта• 02 декабря 2023
У нашому домі оселилося ЩАСТЯ
Та прям багіня• 02 декабря 2023
Ответ дляАйпишница
Вы ещё про поносы вспомните
Теж буде. І гризані речі, вбиті штори, стільці.. гемор короче. Головне щоб любов автора була сильніша.
ЭмчЭндЭм• 02 декабря 2023
Ответ дляТа прям багіня
наш нічого не погриз, хоча спроби були. Відразу казали не можна, він все розуміє. Тюль правда трохи в дірках, малий не догледів, але то таке. Як на нього можна злитися🤗
Огірок та Помідорчик• 02 декабря 2023
Ответ дляТворог для розжига
Який солоденький! Хай росте здоровий! Обожнюю собак. Маю і собаку і кота. Хто ті дурнуваті, які під такими милими фотками такого малюка поставили ті недолугі смайли?
Хотіла написати те саме питання, хто ті люди, які поставили дізлайки...
фрау Гітта
• 02 декабря 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я щ телефона пишу, а тут дизлайків і навіть лайків не видно