100%• Изменено 02 декабря 2023
Що ви зробили б 20 лютого 2022 року? Якби була можливість повернутись в минуле?
Часто думаю про це… Так, можливо не буквально в 20те? Ну в 15те, в 19те…Незадовго до 24, мається на увазі.
Я от написала заяву на звільнення з роботи 15лютого і два тижні відпрацьовувала, от думаю, чи вчинила би інакше тоді, якби знала що буде зараз…
А ви , що змінили б житті 20 лютого 2022?
Результат:
вже голосів:
231 (41.77%)
Виїхала б з країни
150 (27.12%)
Нічого б не змінювала
57 (10.31%)
Продала б житло
51 (9.22%)
Свій варіант
30 (5.42%)
Більше б грошей відклала
27 (4.88%)
Менше б витрачала грошей
7 (1.27%)
Купила б житло
Скляна миша• 02 декабря 2023
Моя доля склалась так, що ми зовсім випадково виїхали за 3 дні до війни всією родиною у відпустку. Раніше і пізніше директор мене не відпсукав. Сказав, що можна лише на цьому тижні. Тепер я не думаю, що це збір...
Фиктивная• 02 декабря 2023
Купила бы доллары и уехала с мужем, он давно предлагал, теперь жалею
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Вы его расцеловали ?
Уходя дверю не хлопать• 02 декабря 2023
Ничего не меняла бы. Я и так выехала и вернулась домой.
Я бы умоляла людей уехать из Бучи и подобных мест, где погибло много людей.
Начальник Анонимов• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Продала б квартиру и свалила с семьей .
За 4 дні? 😂
Уходя дверю не хлопать• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Продала б квартиру и свалила с семьей .
Куда?
Украиночка• 02 декабря 2023
Выехала бы с мужем. Это ничего бы особо не изменило, он все-равно бы вернулся, но с ним первые месяцы было бы на много легче.
Я Головна• 02 декабря 2023
Мені сказали зібрати тривожну валізу ще у листопаді 2021, я це зробила.
Знала, що війна буде.
Нічого б не змінювала, може хіба хліба б купила трохи більше увечері 23 лютого.
Знала, що війна буде.
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
За 4 дні? 😂
Думаю да .. может семью ранее отправила
Намакушка• 02 декабря 2023
Я просто була б готова 22 виїхати, а не сидіти і чекати чогось, а потім під бомбами вивозити дітей
Душка-свекрушка)))• 02 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Ви так і не повернулись? Вірно?
Chamomile5• 02 декабря 2023
Не знаю. Мені було все рівно і в день війни. Хіба в продуктовий побігла. Я просто не розуміла до кінця, що це таке. Близькі вже допомогли
ШанельКуКу• 02 декабря 2023
Я виїхала з країни 13 лютого, точніше хлопець мене вивіз. Завдяки порадниці взяла з собою дипломи, потім знадобились. Сама б не здогадалась.
І ще пам‘ятаю деякі фрази від знайомих , які вплинули на моє життя - чому ти сидиш в тій Туреччині, їдь в Європу поки приймають; шукай місцеву роботу, ця війна надовго, допоки українцям допомагають.
Уходя дверю не хлопать• 02 декабря 2023
А вы там были😀? Или просто хотели бы там жить? Чего именно эта страна?
Анти-анонім• 02 декабря 2023
Я 15 купила авто з салону за купу грошей. Виїхати можна було б на любому....
Скляна миша• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вы его расцеловали ?
Ні. Я планую вертатися в Україну. Закордоном знайти роботу з крутою зп, щоб жити на тому самому рівні, не виходить. А мити підлогу в ЄС не хочеться. І багато чого не подобається тут, включаючи медицину, навчання, бюрократію, високу комуналку. Я розчарована ЄС
Анти-анонім• 02 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Я пам´ятаю тему, де автор радила диплом брати
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Не жила б 1,5 рока у мами і не залишала дитину з чоловіком. Її я не врятувала від старості і хвороб, це неможливо. В мене депересія.
Я не можу їй допомогти вже(