100%• Изменено 02 декабря 2023
Що ви зробили б 20 лютого 2022 року? Якби була можливість повернутись в минуле?
Часто думаю про це… Так, можливо не буквально в 20те? Ну в 15те, в 19те…Незадовго до 24, мається на увазі.
Я от написала заяву на звільнення з роботи 15лютого і два тижні відпрацьовувала, от думаю, чи вчинила би інакше тоді, якби знала що буде зараз…
А ви , що змінили б житті 20 лютого 2022?
Результат:
вже голосів:
231 (41.77%)
Виїхала б з країни
150 (27.12%)
Нічого б не змінювала
57 (10.31%)
Продала б житло
51 (9.22%)
Свій варіант
30 (5.42%)
Більше б грошей відклала
27 (4.88%)
Менше б витрачала грошей
7 (1.27%)
Купила б житло
Kusalochka• 02 декабря 2023
Наверное, ничего нового. Я готовилась, сомнений что будет не было. Даже не знаю, что можно было бы сделать лучше.
А що таке?• 02 декабря 2023
Ответ дляАлина-1240
Еды и запасов побольше бы купила.потом в цене все скакнуло
А я бы наоборот - меньше. Все равно все оставили и уехали.
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Не зрозуміла? Мені тут вісі пишуть, що я погана, бо маму погано лікую( А я не можу вилікувти її. І грошей нема і не знаю, як(
Ну советы раздавать одно , а в шкуре посидеть того , кто в контакте со старым больным , которому ты говоришь одно , но он « умный « и лучше все знает и такое городит , что реально помочь ничем не возможно иногда .. Легче отпустить морально и поддерживать как можешь , не убив себя .
Chamomile5• 02 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я в сентябре 22
Ми там були з 10 березня 2022 до 4 квітня 2022
Этожзвяздаяегообожаю• 02 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Ні. Я планую вертатися в Україну. Закордоном знайти роботу з крутою зп, щоб жити на тому самому рівні, не виходить. А мити підлогу в ЄС не хочеться. І багато чого не подобається тут, включаючи медицину, навчання, бюрократію, високу комуналку. Я розчарована ЄС
Все в Україні поступово змінюється саме під ЄС, поки Ви повернетеся, буде так само, як і там. Хочеться це нашому народу, чи не хочеться, але чого прагнули, те й прийдеться отримати.
З родзинкою• 02 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Я часто їзжу в Київ додому. Там я людина. Ресторани, салони, театри, кіно, суші, спа. Друзі і родичі. В ЄС я біжанка, що купує сирок по акції і думає, як оплатити комуналку взимку 400 є+ оренду 800 євро+ їжу. Допомоги з боку держави немає жодної. Не Німеччина. Не люблю цю країну і тому не поїхала туди
Кроме Германии еще 26 государств-членов ЕС
Лялька в колисці• 02 декабря 2023
Перед 24 лютим планувала летіти в іншу країну, хвилювалась, що може бути невідомо що, хвилювалась, чи варто закривати кредитки.
Можна сказати, я відчувала, що буде щось, але я все одно не могла уявити війну, я ДУЖЕ панікувала.
23 лютого в мене хотіли купити косметику, я сказала, що може, не варто зараз, невідомо, що буде?
І в магазині питала продавчинею, чи більше стали купувати солодке, через стрес.
А далі, ми всі знаємо.
І, по великому рахунку, мені не варто жалітись, я з заходу, але я ДУЖЕ сильно переймалась. Лиш цієї осені трохи оговталась
А далі, ми всі знаємо.
Твоя подружайка• 02 декабря 2023
попередила б жителів постраждалих міст про необхіднвсть термінового виїзду
купила б валюту на всі гроші
Винник• 02 декабря 2023
Я бы купила партию генераторов, буржуек по старым ценам и продала по новым) думаю на этом многие озолотились
Душка-свекрушка)))• 02 декабря 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я часто про це думаю. Що б я зробила, якби мені точно на 100ʼ% сказали, що буде війна. Нічого б я не зробила. 19 лютого померла мама від ковіду. До того була в лікарні. А вже в день похорону зрозуміла, що захворів син 8 років і я. Ми з ним вдвох, на кого більше немає. Свекри поїхали на другий день війни і написали смс: вибач, що не врятували тебе і внука. Ми всі в Києві. 24 лютого я лежала з температурою 40 і не чула ні бахів, ні десятків телефонних дзвінків. Добре їжа була, до 15 березня протримались, а потім виїхали в Польщу на рік.
Який район у вас?
Свекри звичайно у вас навіть слів не підібрати.
Ответ дляСкляна миша
Так чего не возвращаетесь в Киев?
Білий Лосик• 02 декабря 2023
я ожидала полномасшабного вторжения на Католиченское рождество в 21 году поэтому до 24 .02 я сделала все что нужно было . ничего не меняла бы.
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
А если фото до 2011?
Можно и это загнать было но ясно что никто этого не делал .Но я такой человек что мне плевать на фото .
Як міряти?• 02 декабря 2023
Ответ дляФоточки нема
Все що потрібно зробила . В грудні вже була ’тривожна’ інформація в мене. З країни не виїжджала, запасів було+-на один рік. Але я живу біля Карпат.
Вам ничего и не надо было делать:тихе життя, как показал отдых в Карпатах через 1,5 года войны. Куда ехать то?)) Туристов прибавилось даже в разы:работай и накопичуй.
Лялька в колисці• 02 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Живу і в Україні, і в одній з країн ЕС, цілком згідна з вами
Chamomile5• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Звичайно. Зрозуміти - це відчути та пережити. От і все.
Скляна миша• 02 декабря 2023
Ответ дляLizavel
Так чего не возвращаетесь в Киев?
Вернуся після зими. Працюю онлайн. Без світла це неможливо. Такі домовленості з роботодавцем, що я тут зі світлом взимку і закриваю тили всіх, хто в Україні без нього
Туся муся• 02 декабря 2023
Собрала бы треаожный чемоданчик и выехали бы всей семьей. Я тогда новости никакие не читала, не смотрела, работы было завались, падала с ног. И не верила ни в какую войну, а тут... очень жалею, что с мужем не выехали.
Тоже сегодня об этом думала, а чтобы, если бы знала наверняка
ТаПрямТам• 02 декабря 2023
Вивезла б своє дитя з психіатрічним розладом (нав´язливі суіциідальні думки та неадекватні короткотривалі реакції на стрес), якого зараз в його 20 років країна намагається зробити бойовим слоном Української армії(((
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вже лікарі кажуть, що краще не буде. Та характер в неї, вперта дуже та хоче, щоб було, як вона каже( Я не можу її змінити.
Справа в том, що люди засуджують мене, даже тут, коли я пишу(
Я б могла зробити їй глаза та зуби, та ніяк нема грошей( В самій мене проблеми со здоров´ям(
Ноги в неї болять - категорична відмова від обезболюючих, і що я могу зробити?(
Рассказница• 02 декабря 2023
Ответ дляграфиняВишенка
В той час богато хто був з ковідом, я теж перший раз за 14 років пішла на лікарняний в понеділок, весь перший поверх був заповнений людьми з позитивним тестом, в четверг всі ці люди вже були разом в бомбосховище в тій же поліклініці у Києві, а коли через тиждень я помила голову , вся ванна була всипана моїм волоссям чи то від стресу чи від ковіду.. А ще згадала ми з братом хворіли одночасно, і коли зранку він почав кричати: Прокидайтесь нас бомблять( нам чутно було Гостомель) , я подумала мабуть у нього психічні наслідки ковіду..
Мадам Подлинник• 02 декабря 2023
Я знала, що буде війна. Готувалася. Купували пальне, ліхтарі, довготривалі продукти, облаштовували погріб тощо. Я і тут писала про те, що потрібно готуватися, мене піднімали на сміх і глузували, просили не нагнітати, що прзднт жеж обіцяв шашлики, куди я прусь зі своїми ліхтарями і крупами...
Фоточки нема• 02 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
Моє життя не пов´язане з туризмом, зовсім і чоловіка теж. І навіть в оренду нічого не здаємо. Це хибна думка, що тут всі або щось здають або за кордоном.
А в яких масштабах буде війна передбачити заздалегідь ніхто не міг. Два сини студенти і ще донька мала.