100%• Изменено 02 декабря 2023

Що ви зробили б 20 лютого 2022 року? Якби була можливість повернутись в минуле?

Часто думаю про це… Так, можливо не буквально в 20те? Ну в 15те, в 19те…Незадовго до 24, мається на увазі.
Я от написала заяву на звільнення з роботи 15лютого і два тижні відпрацьовувала, от думаю, чи вчинила би інакше тоді, якби знала що буде зараз…
А ви , що змінили б житті 20 лютого 2022?
Результат:
вже голосів: 553
231 (41.77%) Виїхала б з країни
150 (27.12%) Нічого б не змінювала
57 (10.31%) Продала б житло
51 (9.22%) Свій варіант
30 (5.42%) Більше б грошей відклала
27 (4.88%) Менше б витрачала грошей
7 (1.27%) Купила б житло
Ширли-Мырли• 02 декабря 2023
До 20 лютого я все робила правильно, а от після ні, треба було вихати нафіг звідси.
Пацака-задирака• 02 декабря 2023
Не в лютому, а в листопаді відмовилась від вакцинації. Хай би звільняли, усували і т.д.
Этожзвяздаяегообожаю• 02 декабря 2023
Зробила б запаси продуктів, які не псуються. А це, кава, цукор, мука, деякі крупи, макаронні вироби. Щоб не стояти довжелезні черги по гуманітарну допомогу.
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Ні. Я планую вертатися в Україну. Закордоном знайти роботу з крутою зп, щоб жити на тому самому рівні, не виходить. А мити підлогу в ЄС не хочеться. І багато чого не подобається тут, включаючи медицину, навчання, бюрократію, високу комуналку. Я розчарована ЄС
Ну я была там разочарованна отсутствием большей части семьи и квартиры .. а так в принципе жить в спокойствии лучше чем как сейчас .
Начальник Анонимов• 02 декабря 2023
Нічого не змінила б. Я не виїхала б. Хоча б по тій причині, що не залишила б ніколи в житті кота. Це з 24-го тварин пропускали без обовʼязкових документів та форм. А 20-го так ще не було. До того ж у мене працюють люди. Я не могла б їх так підвести.
Та і я не жалкую, що залишилась. Мені тут легше, ніж тим моїм друзям, знайомим, хто виїхав.
Вище пишуть, що попередила би людей… попереджали і тут, і скрізь, в ніхто їм не вірив.
Chamomile5• 02 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ничего не меняла бы. Я и так выехала и вернулась домой.
Я бы умоляла людей уехать из Бучи и подобных мест, где погибло много людей.
Таке могло бути і в Києві
Коли вони тижнями не виходили з Бучі ми прийняли рішення виїхати з Києва. Навіть страшно уявити, щоб прорвалися в місто
Khmelnichanka• 02 декабря 2023
Приготувала б не лише мінімальну тривожну валізу, а й трохи більшу.
Поклала б туди ВСІ документи, а не лише ті, які вважала найнеобхіднішими.
Продала б квартиру (та то нереально було б, прсто - якби.. - то...).
З´їздила б на могили до батьків зустрілась би з друзями.
Залишила б дублікат ключів від квартири сусідам.
Виїхала б з Кривого Рогу до західних кордонів України.
Більш серйозно і грунтовно підійшла би до вибору країни захисту на випадок війни.
Не ігнорувала би попередження розумних людей.
І ще багато чого....
ШанельКуКу• 02 декабря 2023
Ответ дляАнти-анонім
Я пам´ятаю тему, де автор радила диплом брати
І ще свідоцтва про народження своє і матері чомусь. Але в мене немає, вони у мами вдома.
Як міряти?• 02 декабря 2023
Настояла бы на поездке в Турцию 14.02, как и планировала, но муж отговорил. И не вернулась бы назад, а муж и сын бы подстроились под это, сын точно-несовершеннолетний)) уже бы все было нормально, но не здесь. Не хочу, чтоб мои мужчины были в списке «до последнего украинца»
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Не жила б 1,5 рока у мами і не залишала дитину з чоловіком. Її я не врятувала від старості і хвороб, це неможливо. В мене депересія.
Я не можу їй допомогти вже(
Значит отпустить лучше.
Анти-анонім• 02 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Так, і це теж...
Украиночка• 02 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Что вам мешало купить прививку, зачем увольняться?
Поліпривіт всім• 02 декабря 2023
Всё что нужно было сделать, я сделала задолго до войны.
Поэтому ничего бы не меняла.
Этожзвяздаяегообожаю• 02 декабря 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Корм бы животным купила. С ним самые большие проблемы были
Підтримую👍
неДодекаэдр• 02 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
Взяла бы фуру , сгрузила вещи и свалила навсегда
Вещи купятся как показала практика ))
Уходя дверю не хлопать• 02 декабря 2023
Ответ дляChamomile5
Таке могло бути і в Києві
Далеко уехали?
Брюльтик• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Вещи купятся как показала практика ))
Фото тоже?
vihola• 02 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Якби вона написала, що гостя з майбутнього, може хтось би й повірив, тут і не в таке вірять.
Chamomile5• 02 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Далеко уехали?
Ні. Вінницька обл
Скляна миша• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Я часто їзжу в Київ додому. Там я людина. Ресторани, салони, театри, кіно, суші, спа. Друзі і родичі. В ЄС я біжанка, що купує сирок по акції і думає, як оплатити комуналку взимку 400 є+ оренду 800 євро+ їжу. Допомоги з боку держави немає жодної. Не Німеччина. Не люблю цю країну і тому не поїхала туди
Life is Beautiful• 02 декабря 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Значит отпустить лучше.
Не зрозуміла? Мені тут вісі пишуть, що я погана, бо маму погано лікую( А я не можу вилікувти її. І грошей нема і не знаю, як(
Фоточки нема• 02 декабря 2023
Все що потрібно зробила . В грудні вже була ’тривожна’ інформація в мене. З країни не виїжджала, запасів було+-на один рік. Але я живу біля Карпат.
ТигрЛьвович• 02 декабря 2023
Я знала, что будет война. 3 раза брала билеты и 3 раза сдавала их.

Я бы не поехала на Закарпатье.
Уходя дверю не хлопать• 02 декабря 2023
Ответ дляChamomile5
Ні. Вінницька обл
А сейчас вернулись?
Душка-свекрушка)))• 02 декабря 2023
Та мабуть нічого. Як варіант вивезла б дитину в село до мами, але це за умови якби знала, що там все буде як було.
реально, якби відмотати час назад мабуть нічого б не змінила.
Анонім Завгосп• 02 декабря 2023
Я б чоловіка за кордон відправила
Chamomile5• 02 декабря 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А сейчас вернулись?
Ще у квітні 2022
rudneva-na• 02 декабря 2023
Если бы можно было вернуться в прошлое, продала бы квартиру и машину, родители мои и мужа сделали бы тоже самое и родной брат тоже бы все продал. И самое главное выехала бы из города, чтобы не пришлось пережить все. Мариуполь
Уходя дверю не хлопать• 02 декабря 2023
Ответ дляChamomile5
Ще у квітні 2022
Я в сентябре 22
графиняВишенка• 02 декабря 2023
Я часто про це думаю. Що б я зробила, якби мені точно на 100ʼ% сказали, що буде війна. Нічого б я не зробила. 19 лютого померла мама від ковіду. До того була в лікарні. А вже в день похорону зрозуміла, що захворів син 8 років і я. Ми з ним вдвох, на кого більше немає. Свекри поїхали на другий день війни і написали смс: вибач, що не врятували тебе і внука. Ми всі в Києві. 24 лютого я лежала з температурою 40 і не чула ні бахів, ні десятків телефонних дзвінків. Добре їжа була, до 15 березня протримались, а потім виїхали в Польщу на рік.