Тушьмушьнюшь• 02 декабря 2023

Чи показуєте ви новонароджену дитину нехрещену ще?

Боюсь викласти її в мережу. Налякали що зурочять. В когось були випадки?
Всміхайлик• 02 декабря 2023
Якесь дуже дивне питання. Зайшла за заголовком, щоб написати, що за дрімучість, а виявляється, викладати дитину в соцмережі Було ТАК, стало категоричне НІ. Я взагалі нічого не викладаю, навіщо?
П.с. в усіляких відьом, поганих ’очей’ та іншої фіглі міглі не вірю і не вірила.

МояХатаЗкраю• 02 декабря 2023
Ответ дляНафаня Маня
У дитини не сформована ще енергетика, не всі люди з добрими думками. Набіса викладати в інтернет? Це хвороба така в світі, що всі пруться з фотографіями в інтернет?
А когда у ребенка формируется энергетика?
МояХатаЗкраю• 02 декабря 2023
Ответ дляНафаня Маня
40 днів чекайте хоча б. В дитини немає захисту ще.
А что будет через 40 дней? Откуда и какая защита появится?
И что будет если выложить в сеть фото ребенка без ’защиты’?
МояХатаЗкраю• 02 декабря 2023
Моему мужу 44.... Не крещенный. Как то дожил выкладывая фото даже и показывая всем.
Цвіпканя• 03 декабря 2023
Моим некрещенным 12 и 11. Выкладывала маленьких, до сих пор живы.
Свезло так свезло• 03 декабря 2023
Моїй вже багато років, скільки народу її, нехрещену, бачили...