Крию матом страшно• 02 декабря 2023
Sos, чим відмити мастило з килимків багажника?
В багажнику перекинулась каністра з мастилом, виявилось що пробка була не повністю закручена і десь літр вилився на килимки. Підкладка в килимках з матеріалу як валянки - все в себе ввібрала. Перший раз автохімією забризкала, почекала і змила, та все до одного місця. Це кінець чи їх можна чимось вимити?
Русланка з гілки• 02 декабря 2023
Візьміть звичайне масло вершкове,максимально все насмаруйте ,і в пральну машину з фейрі
Качка в тапцях• 02 декабря 2023
У мене бенз розлився, намагалася на мийці вимимти і в результаті викинула.
Крию матом страшно
• 02 декабря 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Нажаль вони великі, не помістяться у домашню пралку. Цікаво хімчистка візьметься чи дешевше нові придбати
Крию матом страшно
• 02 декабря 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Печаль (((
ВсеПроВсехЗнаю• 02 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Печаль (((
почему печать, заехать на мойку, все отмоют. Я разлила краску в своей машине, все гуд.
Угги_в_горошек• 03 декабря 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Попробуйте засобами для грилю або плити.